Z Paździochem z "Kiepskich" jest bardzo źle! Fani wspierają aktora

Z Paździochem z "Kiepskich" jest bardzo źle! Fani wspierają aktora Źródło: Kadr z serialu "Świat według Kiepkich"

Świat według Kiepskich nie istniałby bez tak barwnej postaci, jaką jest Marian Paździoch. Chyba wszyscy doskonale wiedzą, kim on jest i jak się zachowuje. Niestety, z aktorem, który wciela się w jego rolę, jest bardzo źle. Fani go wspierają w tych trudnych chwilach.

Świat Według Kiepskich to jeden z najbarwniejszych seriali w Polskiej telewizji. Od lat zachwyca nas swoim humorem, a to wszystko dzięki świetnej grze aktorskiej. Nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, że Ferdka Kiepskiego czy Mariana Paździocha gra ktoś inny.

Świat Według Kiepskich: aktor ma problemy

W tego ostatniego wciela się wspaniały aktor Ryszard Kotys. W serialu gra osobę bardzo wścibską i złośliwą, która ma naprawdę sporo za uszami. W życiu to bardzo pogodny i wesoły człowiek, który lubi się uśmiechać i rozmawiać z innymi. Niestety, jego stan zdrowia w ostatnim czasie bardzo się pogorszył. Kotys ma już 86 lat, a mimo to dalej możemy go zobaczyć na ekranach naszych telewizorów. Jak na swój wiek wygląda całkiem dobrze, ale mało kto wie, że aktor ciężko choruje. Wszystko związane jest z jego wiekiem oraz wcześniejszymi schorzeniami. Całkiem niedawno bardzo ciężko zachorował na zapalenie płuc. Od tej pory zaczęło się sporo problemów. Ze względu na swój wiek ma również problemy z pamięcią. Lekarze zbadali jego problemy neurologiczne i z przykrością stwierdzili, że będzie się to pogłębiać.

Kotys nie poznaje nawet siebie

Aktor zdaje sobie z tego sprawę. Jak sam mówi, jest przerażony tym, co się z nim dzieje. Czasami nie jest w stanie poznać samego siebie ani osób bliskich. Regularnie zapomina tekstu i gdzie się znajduje w danej chwili. Mówił o tym w jednym z wywiadów na temat serialu "Świat Według Kiepskich" oraz swojego życia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - To prawda, gubię się dosłownie wszędzie. Wychodząc z jakiegoś mieszkania, nie mogę trafić we właściwe drzwi, a idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową tylko do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - mówił Ryszard Kotys. Fani są przygnębieni z tego powodu. Bardzo go wspierają w komentarzach zamieszczanych w internecie. Nie mogą przeboleć, że uwielbiana przez nich postać źle się czuje i wpływa to na serial, który tak kochają. Trzeba jednak przyznać, że życie rządzi się swoimi prawami, a w wieku pana Kotysa doskwiera wiele chorób. Miejmy nadzieję, że jego stan nie będzie się już pogarszał i jeszcze wiele razy zaskoczy nas w serialu.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Krystyna Loska wygląda ZJAWISKOWO mimo podeszłego wieku. Zdębiejecie z wrażenia jak ją zobaczycie
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Pani Agata musiała przerwać grę w „Milionerach”. To ją przerosło
  4. To koniec pewnej epoki. Owsiak oficjalnie odszedł z WOŚP, wiemy, co się z nim stanie
  5. Ten film wstrząśnie Polakami! Tomasz Sekielski podał datę
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News