Ile zarabia Boczek z Kiepskich? Całkowite zaskoczenie

Ile zarabia Boczek z Kiepskich? Całkowite zaskoczenie Źródło: Screenshot z IPLA.TV / "Świat według Kiepskich"

Świat według Kiepskich to kultowy serial, który przed telewizorami gromadzi setki tysięcy widzów. Fani uwielbiają przygody, w których biorą udział główni bohaterowie. Jednym z nich jest oczywiście Arnold Boczek, w którego wciela się Dariusz Gnatowski. Właśnie dowiedzieliśmy się, ile zarabia. Będziecie zaskoczeni.

Świat według Kiepskich to produkcja Grupy ATM. Transmitowany obecnie na Polsacie serial wśród widzów wzbudza ogromne emocje. Wszystko z powodu charakterystycznych głównych bohaterów, wśród których jest między innymi "Boczek".

Dariusz Gnatowski, który wciela się w postać mieszkańca wrocławskiej kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4, gra w Świecie według Kiepskich od niemal dwudziestu lat. Właśnie dowiedzieliśmy się, ile zarabia. Kwota jest naprawdę imponująca.

Gwiazda serialu Świat według Kiepskich zarabia krocie

Dariusz Gnatowski to jeden z bardziej lubianych bohaterów serialu Świat według Kiepskich. Wszystko z powodu humoru, którym raz po raz w kolejnych odcinkach częstuje widza. Szczególną uwagę przykuwa jego relacja z resztą kamienicy. Nikt nie lubi Boczka, który irytuje zarówno Kiepskich, jak i małżeństwo Paździoch.

Poza tym charakterystyczna jest także jego nieporadność, naiwność i zwyczajna głupota, która często wykorzystana jest przez innych bohaterów, którzy chętnie w ten sposób kosztem Boczka zaspokajają swoje potrzeby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bohater świetnie odgrywa swoją postać. Nic więc dziwnego, że przez tak długi czas utrzymuje się w serialu. Jego zarobki od pierwszego sezonu znacznie wzrosły. Jak donosi Super Express Gnatowski w 2015 roku zarabiał nawet 220 tys. złotych rocznie. W tym momencie prawdopodobnie gaża "Boczka" jest bardzo podobna. Dla porównania w 2015 roku Andrzej Grabowski, który wciela się w postać "Ferdka", zarabiał około 360 tys. złotych rocznie (dane według "Super Expressu").

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  2. Córka legendarnej polskiej aktorki zmarła TRAGICZNIE w wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA! Świat stał przed nią otworem
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

Źródło: Super Express

Następny artykuł