Świat według Kiepskich ile zarobi Boczek.
Screenshot z IPLA.TV / "Świat według Kiepskich"
Mateusz Nieścierowicz - 18 Kwietnia 2019

Ile zarabia Boczek z Kiepskich? Całkowite zaskoczenie

Świat według Kiepskich to kultowy serial, który przed telewizorami gromadzi setki tysięcy widzów. Fani uwielbiają przygody, w których biorą udział główni bohaterowie. Jednym z nich jest oczywiście Arnold Boczek, w którego wciela się Dariusz Gnatowski. Właśnie dowiedzieliśmy się, ile zarabia. Będziecie zaskoczeni.

Świat według Kiepskich to produkcja Grupy ATM. Transmitowany obecnie na Polsacie serial wśród widzów wzbudza ogromne emocje. Wszystko z powodu charakterystycznych głównych bohaterów, wśród których jest między innymi "Boczek".

Dariusz Gnatowski, który wciela się w postać mieszkańca wrocławskiej kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4, gra w Świecie według Kiepskich od niemal dwudziestu lat. Właśnie dowiedzieliśmy się, ile zarabia. Kwota jest naprawdę imponująca.

tvpAfera wokół Notre Dame: 3 lata temu utajniono raport dot. dużego ryzyka pożaru w katedrzeCzytaj dalej

Gwiazda serialu Świat według Kiepskich zarabia krocie

Dariusz Gnatowski to jeden z bardziej lubianych bohaterów serialu Świat według Kiepskich. Wszystko z powodu humoru, którym raz po raz w kolejnych odcinkach częstuje widza. Szczególną uwagę przykuwa jego relacja z resztą kamienicy. Nikt nie lubi Boczka, który irytuje zarówno Kiepskich, jak i małżeństwo Paździoch.

Poza tym charakterystyczna jest także jego nieporadność, naiwność i zwyczajna głupota, która często wykorzystana jest przez innych bohaterów, którzy chętnie w ten sposób kosztem Boczka zaspokajają swoje potrzeby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

olga bończykOlga Bończyk żaliła się na rodzinę Zbigniewa Wodeckiego. Sensacyjne szczegóły ich zażyłej relacjiCzytaj dalej

Bohater świetnie odgrywa swoją postać. Nic więc dziwnego, że przez tak długi czas utrzymuje się w serialu. Jego zarobki od pierwszego sezonu znacznie wzrosły. Jak donosi Super Express Gnatowski w 2015 roku zarabiał nawet 220 tys. złotych rocznie. W tym momencie prawdopodobnie gaża "Boczka" jest bardzo podobna. Dla porównania w 2015 roku Andrzej Grabowski, który wciela się w postać "Ferdka", zarabiał około 360 tys. złotych rocznie (dane według "Super Expressu").

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  2. Córka legendarnej polskiej aktorki zmarła TRAGICZNIE w wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA! Świat stał przed nią otworem
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

koraWzruszające zdjęcia młodej Kory rozrywają serce. Będziecie wstrząśnięciCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News