Halinka Kiepska: Alkoholiczka? Niepokojące opinie mediów

Halinka Kiepska: Alkoholiczka? Niepokojące opinie mediów Źródło: screen youtube.com/iplaTV

"Świat według Kiepskich" jest już wręcz kultowym serialem, a postacie, które tam widzimy, stały się dosłownie ikoniczne. Mimo że cała produkcja jest utrzymana w formie komediowej, to niektórzy aktorzy borykają się z prawdziwymi dramatami. Choć wydawałoby się to niemożliwe, aktorka odgrywająca rolę żony Ferdka Kiepskiego skrywa przykrą tajemnicę. Czy Halina Kiepska jest alkoholiczką?

"Świat według Kiepskich" śmieszy, ale problemy aktorów wcielających się w nim w główne role mogą zaskakiwać. Halinka Kiepska alkoholiczką? Marzena Kipiel-Sztuka, która w kultowym serialu telewizji Polsat wciela się w żonę Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), ma nie lada problem. Halinka najczęściej widywana jest w sytuacji, gdy krytykuje swojego serialowego męża za ciągłe picie piwa. Jednak w serialu nie brakuje również scen, gdy ona sama spożywa alkohol. Jak się okazało aktorka w prawdziwym życiu, boryka się z poważnym problemem.

Halinka Kiepska alkoholiczką? - "Świat według Kiepskich"

Perypetie głównych bohaterów tego serialu możemy obserwować już od ponad 19 lat. Przez ten czas wielu widzów bardzo zżyło się z tymi postaciami, a odgrywający ich aktorzy stali się przez wiele osób utożsamiani ze swoimi bohaterami. Bo przecież raczej nikt sobie nie wyobraża nawet, że ktoś inny mógłby kiedykolwiek wcielić się w te postacie.

Kolejne próby rozkręcenia swojego biznesu przez Ferdka Kiepskiego bawią fanów niezmiennie od wielu lat. Podobnie jak życiowe trudy jego żony, która ciężko pracuje jako pielęgniarka, aby zapewnić swojej rodzinie byt. Wiele z jej tekstów przeszło do języka potocznego, a stwierdzenie "A w pośredniaku to byłeś?" już na zawsze będzie kojarzone z postacią Halinki Kiepskiej. Jednak niestety, mimo że Marzena Kipiel-Sztuka na ekranie jawi się nam jako postać pełna humoru, to aktorka przeszła przez prawdziwy koszmar.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Halinka Kiepska pijana

Już w 2007 roku media donosiły o problemie alkoholowym aktorki. Pierwsze informacje doszły do nas, gdy kobieta nie została wpuszczona na pokład samolotu, ponieważ była pod wpływem. Policja, która przybyła na miejsce przeprowadziła badanie, które wskazało prawie 3,5 promila alkoholu we krwi. Również jej zmarły mąż informował media o problemie aktorki. Sam także był alkoholikiem, przez co wiedział, z czym zmaga się pani Marzena. Przytaczał nawet historię, że aktorka udała się na odwyk, ale uciekła z placówki już po jednym dniu. Teraz Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z dziennikarzami, odnośnie do nałogu wspomina tylko o paleniu, przez co możemy podejrzewać, że aktorka wyszła na prostą. Jednak trzeba pamiętać, że alkoholikiem jest się do końca życia i teraz utrzymanie trzeźwości powinno być dla niej prawdziwym priorytetem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodzice sympatycznej prezenterki DDTVN to znani aktorzy! Na pewno ich znacie! 
  2. Katarzyna Figura BARDZO schudła! Prawie nie przypomina siebie
  3. Doda przeszła ciężką operację. Prawda jest zupełnie inna?
  4. Wiśniewski zdradził swój największy prywatny sekret. Co na to żona?
  5. Niewiarygodne. Ta informacja o wielkiej gwieździe TVN to gigantyczne zaskoczenie!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News