Życie Halinki z Kiepskich to pasmo nieszczęść. Śmierć odebrała jej wszystko trzy razy

Życie Halinki z Kiepskich to pasmo nieszczęść. Śmierć odebrała jej wszystko trzy razy Źródło: screen/youtube/iplaTV

"Świat według Kiepskich" dla wielu z nas jest śmiesznym i prostym serialem, który szydzi i przerysowuje codzienne życie wielu polskich rodzin. Mało osób jednak wie, że uwielbiana przez nas wszystkich Halinka Kiepska w życiu prywatnym przeszła przez potworny dramat. Śmierć aż trzykrotnie odbierała jej wszystko. 

"Świat według Kiepskich" jest jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali, który wielu z nas odbiera jako szyderstwo i przerysowanie życia codziennego tysięcy polskich rodzin. Przez wszystkie lata emisji format telewizji Polsat na stałe wpisał się w życie codzienne wielu widzów, którzy już doskonale zdążyli poznać dość zakręconą rodzinę Kiepskich oraz ich sąsiadów. Niewiele osób jednak interesuje się życiem osobistym aktorów, wcielających się w nasze ulubione postacie. Okazuje się, że gwiazda serialu "Świat Według Kiepskich", Halinka przeszła przez prawdziwe piekło, a śmierć odebrała jej wszystko aż trzykrotnie.

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" przeszła przez piekło

Marzena Kipiel-Sztuka wcielająca się w rolę słynnej Halinki naprawdę nie miała łatwego życia. Przez wiele lat nie potrafiła zbudować związku, który wytrzymałby próbę czasu. Jej pierwszym mężem był Konrad Sztuka, niestety para rozwiodła się po kilku latach, a jakiś czas później życiem kobiety wstrząsnęła ogromna tragedia. Okazało się, że jej były mąż przegrał z chorobą nowotworową. - Różne rzeczy są ludziom pisane. Jest cierpienie, śmierć, zakochanie, przyjaźń. Tak mi się w życiu układało, że wiązałam się z mężczyznami, których nie ma już wśród nas - mówiła w rozmowie z magazynem "Na Żywo". Po rozwodzie gwiazda związała się z Mariuszem Piesiewiczem, którego poznała na planie serialu "Świat według Kiepskich". Był on operatorem kamery, niestety i ta relacja została brutalnie przerwana - mężczyzna nagle zmarł w wieku 44 lat. To niestety nie jedyna śmierć ukochanego, którą aktorka przeżyła u boku swojego mężczyzny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć nie odstępowała jej na krok

2007 rok miał przynieść poważne zmiany w życiu Marzeny Kipiel-Sztuki. Postanowiła wyjść ponownie za mąż, a szczęśliwcem był Przemysław Buksakowski. Niestety, związek ten również nie okazał się wymarzony - media rozpisywały się o problemach alkoholowych mężczyzny. Wszystko skończyło się tragicznie, wybranek bowiem nagle zmarł. - Jego śmierć zdarzyła się, gdy jako małżeństwo zaczęliśmy wychodzić na prostą. Kiedy miało być tak pięknie - mówiła aktorka w rozmowie z "Pomponikiem". Kilka miesięcy temu media ogłosiły, że gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" kolejny raz próbuje ułożyć sobie życie. Podobno jest w szczęśliwym związku, w wywiadach jednak nie chce poruszać tego tematu i trudno się temu dziwić, kiedy jest po tylu tragicznych doświadczeniach. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Jak mieszka córka prezydenta? To, co POKAZAŁA, przechodzi najśmielsze oczekiwania!
  2. Żona Morawieckiego wygląda OBŁĘDNIE! Zaniemówicie z wrażenia!
  3. Takiego dramatu w „Na Wspólnej” nie było od początku istnienia serialu! Widzowie we łzach
  4. Widzowie „O mnie się nie martw” załamani! Nie żyje uwielbiana postać serialu
  5. Niespodziewana zdrada w M jak Miłość. Najbardziej zgodny i udany związek rozpadnie się na naszych oczach
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News