17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty Źródło: Screenshot z ipla.tv/Świat według Kiepskich (odc. 85)

"Świat według Kiepskich" to kultowa produkcja, którą zna niemal każdy Polak. Wyróżniała się na tle konkurencji świetnym humorem, który przysporzył jej ogromnej popularności. Aktor słynący z charakterystycznej przezabawnej roli, w którą przez wiele lat wcielał się w serialu, zmarł 17 lat temu. Obecnie jego postać jest całkowicie zapomniana. Nie do końca nawet wiadomo, gdzie jest jego grób.

"Świat według Kiepskich" to serial emitowany w stacji Polsat. Produkcja popularność zawdzięcza nie tylko głównym postaciom, ale także pobocznym bohaterom, którzy urozmaicali fabułę o nowe, ciekawe przygody. Jedna z gwiazd produkcji została niestety zapomniana przez fanów.

Fani serialu "Świat według Kiepskich" zupełnie o nim zapomnieli

"Borysek" to bohater drugoplanowy, w którego wcielał się Kazimierz Ostrowicz. Aktor zmarł 17 lat temu, a wraz z jego śmiercią zapomniał o nim cały showbiznes, którego był przecież częścią. O jego postaci chętnie wypowiadali się poszczególni aktorzy produkcji, którzy wspominali jego osobę jako wyjątkowo ciepłą i życzliwą, a także charakteryzującą się niespotykanym urokiem osobistym.

"Borysek" często w serialu przedstawiany był jako postać wyjątkowo wścibska i szukająca "dziury w całym", co bardzo bawiło widzów gromadzących się licznie przed telewizorami. "Borysek" spiskował przeciwko Ferdkowi Kiepskiemu, a czasami był utrapieniem także dla Paździocha, który uważał go za swojego wroga.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor w 2002 roku został pochowany na wrocławskim Cmentarzu Osobowickim, gdzie jego nagrobek znajduje się na polu 84. Obecnie na próżno szukać w sieci jakichkolwiek zdjęć z miejsca jego pochówku, co wskazuje na to, że mało kto pamięta, aby odwiedzić mogiłę i powspominać przemiłego aktora.

Warto więc udać się w to miejsce i oddać część przesympatycznemu aktorowi, który cieszył swoją obecnością na ekranie widzów - fanów jego twórczości. Aktor wcielał się w role w niemal trzydziestu filmach, a także wielokrotnie grał na deskach Teatru Dramatycznego we Wrocławiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Małgorzata Socha pokazała mamę. Nie uwierzycie, jak wygląda
  4. W DDTVN wyznał, że chce się pozbawić narządów płciowych. Teraz pokazał swoje zdjęcia kompletnie bez ubrań
  5. Zarzucili Wendzikowskiej silikonowy biust. Jej riposta to mistrzostwo
  6. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News