Przełomowa decyzja Grabowskiego! Fanom "Kiepskich" opadły szczęki

Przełomowa decyzja Grabowskiego! Fanom "Kiepskich" opadły szczęki Źródło: Fot. YouTube.com

Świat według Kiepskich bawi Polaków od przeszło 20 lat. To niesamowite, że komedia tyle lat utrzymuje się na antenie telewizji Polsat i nie traci na popularności. Serial wykreował niepowtarzalne trio. Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys oraz Dariusz Gnatowski są uosobieniem satyry. Tytułowy kiepski podjął właśnie przełomową decyzję.

Świat według Kiepskich ciężko wyobrazić sobie bez Ferdka, Paździocha, czy Boczka. Aktorom przybywa jednak lat i niestety chorób.

Świat według Kiepskich. Grabowski podjął przełomową decyzję

Fani serialu, którzy wnikliwie oglądają najnowszy sezon "Kiepskich" są zmartwieni stanem zdrowia Ryszarda Kotysa. Aktor niestety "wygląda coraz mniej żwawo". Nic w tym dziwnego, artysta ma już bowiem 86 lat. Dlatego bierze udział w coraz mniejszej liczbie scen. I są one raczej mało energiczne. Ogranicza się do wypowiedzenia kilku kwestii. W ostatnich odcinkach Paździoch szczególnie "umilał" życie Boczkowi. Na przykład starał się zrobić wszystko co się da, żeby nie wpuścić "sąsiada przy kości do prywatnego-publicznego kibla". "Grubas" przechytrzył jednak "mendowatego przyjaciela". Świat według Kiepskich to niepowtarzalny serial. Do Andrzeja Grabowskiego już na zawsze przylgnęła łatka Ferdka Kiepskiego. Teraz kultowy aktor podjął przełomową decyzję. Andrzej Grabowski postanowił wykorzystać wizerunek komika. Artysta robi furorę na YouTube. I w przeciwieństwie do Kotysa, przeżywa właśnie drugą młodość. Wyszczuplał i wciela właśnie w życie nowy projekt. Gra w nim rolę główną. Aktor postanowił wykorzystać media społecznościowe do promocji swoich wyjątkowych talentów. Co kilka tygodni zamieszcza kolejną satyryczną piosenkę, która niemal od razu staje się wielkim hitem. Mało tego, potem nagrywa filmik z ironicznymi odpowiedziami na komentarze internautów pojawiające się pod utworami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Gwiazdor serialu Świat według Kiepskich zamieścił już 4 piosenki. Za ich pośrednictwem wyśmiewa przywary Polaków. Na przykład stereotypy odnośnie polskich plażowiczów, biesiadników przy grillu, czy kibiców. Co ciekawe, robi to w taki sposób, że Polacy reagują z dużym dystansem i humorem na kolejne utwory. Te piosenki to: "Plaża, Plaża, Plaża", "Zróbmy Grilla", "Polacy nic się nie stało", oraz "Młodości Wróć". Można je znaleźć na YouTube. Zdaniem wielu Polaków bawią bardziej, niż Świat według Kiepskich. A ironia w nagraniach do komentarzy pod utworami jest na mistrzowskim poziomie. Andrzej Grabowski jest w ostatnim czasie w pierwszorzędnej formie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolumna Andrzeja Dudy potrąciła malutkie dziecko!
  2. Jarosław Kret BŁAGAŁ na kolanach Tadlę o wybaczenie. Dziennikarka go publicznie upokorzyła
  3. Przyjaciółka Agaty Dudy zdradziła. Oto prawdziwe, prywatne oblicze pierwszej damy
Źródło: YouTube.com Następny artykuł