Przełomowy komunikat Grabowskiego po latach. Fanów Kiepskich zmroziło

Przełomowy komunikat Grabowskiego po latach. Fanów Kiepskich zmroziło Źródło: Fot. YouTube.com

Świat według Kiepskich nie traci, a wręcz zyskuje na popularności w ostatnim czasie. Właśnie na antenie telewizji Polsat ma miejsce emisja premierowych odcinków serialu. Emitowane są one w każdą środę o 20:00. Andrzej Grabowski zakomunikował coś, co totalnie zaskoczyło fanów komedii.

Świat według Kiepskich niezmiennie bawi już od dwóch dekad. Choć niektórzy twierdzą, że starsze odcinki były lepsze od tych nowych, to nie brak również amatorów najnowszych perypetii. Cały czas trzon serialu stanowi oczywiście Andrzej Grabowski wcielający się w rolę najsłynniejszego bezrobotnego. Który zamiast urzędu pracy zawsze wybiera Sklep u Stasia. Zamiast rozmowę z urzędnikiem pośredniczącym w znalezieniu pracy Ferdek woli porozmawiać z szefem złomu Badurą, czy prezesikiem Kozłowskim. Oczywiście przy godnym trunku. Najgodniejszym, bo złotym.

Świat według Kiepskich. Przełomowy komunikat Grabowskiego

Niegasnącą gwiazdą serialu Świat według Kiepskich jest także Dariusz Gnatowski. Prywatnie bardzo skromny aktor, który zmagał się z ciężką cukrzycą i był o krok od amputacji nogi. Artysta swoją postać nazywa misiem o dobrym sercu i małym rozumku. Zostańmy przy tej sympatycznej skądinąd definicji. Trudno też wyobrazić sobie serial bez Ryszarda Kotysa. Niestety ze względu na wiek aktora, coraz bardziej pogarsza się zdrowie artysty. Ryszard Kotys ma już 86-lat i wyraźnie słabnie. Nie ma już sił na bardziej energiczne sceny, ostatnio występuje raczej w mniejszych wątkach. Przeciwnie Andrzej Grabowski, który po operacji zmniejszenia żołądku przeżywa drugą młodość. Aktor poza występami w kultowej komedii zaczął też nagrywać teledyski. Gwiazdor serialu Świat według Kiepskich w utworach podjął podobną tematykę, co ta kojarzona z sitcomem. W piosenkach również wyśmiewa różne stereotypy i przywary dotyczące Polaków. Przy okazji Grabowski nagrywa także filmiki na YouTube za pośrednictwem których odnosi się do komentarzy swoich słuchaczy zamieszczanych pod utworami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Za pośrednictwem jednego z nich, gdzie odpowiadał na komentarze do piosenki "Młodości wróć" zakomunikował coś, co zmroziło fanów Kiepskich. Słowa te były totalnym zaskoczeniem dla miłośników serialu. W produkcji Świat według Kiepskich grająca przez Grabowskiego postać to synonim nieroba i alkoholika. Tymczasem sam aktor wyznał, że prywatnie jest pracoholikiem. Pewnie dlatego sama gra w serialu mu nie wystarcza i zajął się również nagrywaniem teledysków. Mało tego, artysta powiedział także, że prywatnie jest również osobą, która niemal nie pije alkoholu. Piekło zamarzło.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Okrutny lincz na gwieździe show TVN. „Obyś poroniła, s*ko”
  2. Edyta Górniak potwornie zraniona. Już nigdy prawdziwie nie pokocha, coś okropnego
  3. Kobiety ruszyły po darmowe pieniądze! Wystarczy spełnić banalnie prosty warunek
Źródło: YouTube.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News