Grabowski nie miał litości dla Gessler. Aktor pojechał po bandzie

Grabowski nie miał litości dla Gessler. Aktor pojechał po bandzie Źródło: Fot. Youtube.com

Świat według Kiepskich to niepowtarzalny serial. Popularność sitcomu sprawiła, że Andrzej Grabowski stał się ulubionym aktorem dla wielu Polaków. Na oglądaniu perypetii "Ferdka Kiepskiego wychowały się cały pokolenia. Serial nie traci na oglądalności od dwóch dekad. Ostatnio aktor ośmieszył ikonę polskiej gastronomii. Magda Gessler mu tego nie wybaczy.

Świat według Kiepskich daje wiele radości nie tylko widzom, ale również aktorom. Oglądając kulisy powstawania serialu można dojść do wniosku, że artyści świetnie się bawią podczas wykonywania swojego zawodu.

Świat według Kiepskich uwielbiany przez Polaków

Andrzej Grabowski przeżywa ostatnio drugą młodość. Gra w ulubionej komedii już mu nie wystarcza. Dlatego rozpoczął karierę... piosenkarza. Utwory, które śpiewa mają oczywiście wymiar satyryczny. Zamieszcza je na swoim profilu na YouTube. Za ich pośrednictwem wyśmiewa różne przywary Polaków. Liczba takich piosenek na koncie aktora szybko się powiększa. Cieszą się one coraz większa popularnością. Pojawia się pod nimi mnóstwo komentarzy. Artysta nagrywa specjalne filmiki, w których odnosi się do tych wypowiedzi. Oczywiście słowa internautów komentuje jak na komika przystało - z mistrzowską ironią.

Magda Gessler poniżona przez Andrzeja Grabowskiego

Gwiazdor serialu Świat według Kiepskich ostatnio boleśnie upokorzył Magdę Gessler. Twarz Kuchennych Rewolucji słynie z bardzo gwałtownych zachowań. Podczas nagrywania programów często rzuca patelniami, wścieka się i używa niecenzuralnych słów. Tymczasem Andrzej Grabowski zaśpiewał utwór o tym, jak poprawnie przyrządzić kotleta schabowego z kapustką zasmażaną. Artysta zrobił to w sposób odwrotny do tego, z którego słynie gwiazda TVN. Czyli z humorem, bez niepotrzebnych nerwów i agresji. - Z kapustą schabowy! To posiłek narodowy. Z dziada pradziada, nasz ząb się wręcz zapada. Schabowy z kapustą, naszej duszy lustro. Leczy z każdych ran, wśród kotletów pan. [...] Kocham go wypieczonego. Z kością lub gdy kości brak - śpiewa Andrzej Grabowski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Cały utwór można odsłucha na witrynie Youtube.com. Gwiazdor telewizji Polsat podczas wykonywania piosenki zajmuje się przyrządzaniem tradycyjnego kotleta schabowego. Między kolejnymi zwrotkami pojawiają się z kolei przepisy na to danie. Oraz na kapustkę zasmażaną. Wcielający się w główną rolę serialu "Świat według Kiepskich" Grabowski wprowadził internautów w euforię. Wielu z nich pisze, że artysta ma ten dystans do rzeczywistości, którego brakuje Magdzie Gessler.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktor M jak miłość na celowniku służb. Będzie miał kłopoty
  2. Kim jest synowa Zenka Martyniuka? Nie uwierzycie!
  3. Założyciel Biedronki otworzy swoje sklepy w każdą niedzielę! Ominie zakaz handlu
Następny artykuł