Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce

Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce Źródło: Facebook/Świat według Kiepskich

Świat według Kiepskich przyniósł Marzenie Kipiel-Sztuce olbrzymią popularność. Serialowa Halinka nie może odpędzić się od fanów również w swojej rodzinnej miejscowości. Sława sporo ją kosztuje.

Świat według Kiepskich sprawił, że Marzena Kipiel-Sztuka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Halinkę Kiepską, żonę bezrobotnego Ferdynanda Kiepskiego z Wrocławia, zna prawie każdy. Perypetie zwariowanej rodziny śledzą miliony widzów. Serialowi bohaterowie odczuwają swoją popularność również w codziennym życiu.

Fani bardzo często chcą wiedzieć, gdzie mieszkają ich ulubieńcy. Aby zdobyć autograf Halinki z serialu Świat według Kiepskich najlepiej udać się do Legnicy. Aktorka po wielu latach zdecydowała się powrócić w swoje rodzinne strony. Jednak ta decyzja okazała się dla niej brzemienna w skutkach. Fanów serialu telewizji Polsat spotyka tu niemal na każdym kroku.

Halinka z serialu Świat według Kiepskich wróciła do rodzinnej miejscowości. "Jestem atrakcją w Legnicy"

Gwiazda serialu Świat według Kiepskich zdecydowała się na przeprowadzkę do rodzinnej Legnicy. Konsekwencje tej decyzji przerosły jej najśmielsze oczekiwania. Serialowa Halinka ani na chwilę nie może zapomnieć o swojej popularności. Jak sama przyznała w rozmowie z mediami, czuje się jak lokalna atrakcja.

Jak się okazuje, Marzena Kipiel-Sztuka nie może nawet spokojnie zrobić zakupów. W każdym miejscu jest rozpoznawana i zaczepiana przez fanów:

- Niedaleko mnie mamy targowisko, więc wszyscy mnie tam zaczepiają. Jak wychodzę po ziemniaki, to jestem atrakcją. Czasami chcę z tymi ziemniakami szybko wrócić do domu, a każdy chce mnie poklepać po ramieniu - skarży się serialowa Halinka Kiepska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Ludzie nie mają umiaru". Mieszkańcy nie dają aktorce spokoju

Gwiazda serialu Świat według Kiepskich prywatnie jest bardzo skromną osobą. Z tego powodu popularność bywa dla niej kłopotliwa. Życie w rodzinnej miejscowości już nigdy nie będzie takie, jak kiedyś. Aktorka przyznaje również, że życie sławnej osoby wiąże się z wieloma dylematami:

- Czasem jest to uciążliwe, bo ludzie nie mają umiaru. Nie wiadomo jak się zachować, bo potem powiedzą, że gwiazdorzę - przyznaje aktorka.

Podobne problemy ma również jej serialowy mąż Ferdynand. Andrzej Grabowski, który wciela się w postać głównego bohatera, również często narzeka na swoich fanów. Aktor niejednokrotnie żalił się, że często czuje się jak eksponat w muzeum.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News