Świat według kiepskich
ipla.tv
Mateusz Wysokiński - 12 Kwietnia 2019

Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Ta informacja zwaliła nas z nóg

Świat według Kiepskich to serial który pokochały miliony. Szara rzeczywistość ukazana w groteskowy sposób spodobała się widzom na tyle, że serial emitowany jest już od 19 lat. Wiele osób jest już tak związanych z produkcją, że czasem zapominają, że ukazani w niej ludzie to tylko aktorzy, którzy na co dzień wiodą zupełnie inny byt.

Świat według kiepskich bez wątpienia może zapewnić popularność. Przekonał się o tym jeden z głównych bohaterów - Arnold Boczek. Wcielający się w tę rolę Dariusz Gnatowski musiał uciec na wieś, aby wyzwolić się od ciekawskich osób i znaczących spojrzeń. Takiej decyzji zdecydowanie nie spodziewali się jego wierni fani.

Agata Duda bez makijażuJak Agata Duda wygląda bez makijażu? Odpowiedź może Was zaskoczyćCzytaj dalej

Świat według kiepskich zmienił jego życie. Przez to on musiał zmienić miejsce zamieszkania

Dariusz Gnatowski przez wiele lat mieszkał w Kazimierzu, gdzie wiódł nieco rozrywkowe życie. Chociaż miał tam doborowe towarzystwo i wiele atrakcji, to po jakimś czasie zaczęło męczyć go takie życie.

Razem z żoną przeniósł się do wsi pod Krakowem, gdzie cieszą się ciszą i spokojem. Taka decyzja bardzo zdziwiła wiele osób, które były przekonane, że aktorzy zawsze wybierają miasto i jego uliczny zgiełk. - Dziś mieszkamy pod Krakowem. Obawialiśmy się trochę, że to daleko i nikt nas nie będzie odwiedzał. Nic podobnego! Gdy się tylko przeprowadziliśmy, przez cały rok co sobotę była parapetówka. Mamy duży ogród z tarasem, więc imprezowaliśmy na świeżym powietrzu. Żona jest fascynatką ogrodu. Ja zdecydowanie wolę w nim odpoczywać niż pracować. Na wsi mniej odczuwamy skutki popularności niż w mieście. Wszyscy już się przyzwyczaili, że tam mieszkamy - opowiedział popularny "Boczek".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Dariusz Gnatowski we wzruszających słowach o swojej żonie

Odtwórca roli Boczka w czułych słowach opowiedział również o swojej żonie oraz jej cechach charakteru. Aktor wyznał również, że w życiu ma już dość szaleństw. Teraz nadszedł czas na ustatkowanie.

- Żona fajna jest. Bardzo ładna, sympatyczna. Gdy się czymś pasjonuje, to do końca. Ze mnie to raczej słomiany ogień. Ania jest świetną matką i żoną, bez zarzutu prowadzi nasz rodzinny interes. Oboje jesteśmy optymistami. Choć Ania jest bardziej stonowana. Wariackie impulsy wychodzą raczej ode mnie. Przyznam jednak, że troszkę już w życiu poszaleliśmy i teraz najbardziej nas kręci święty spokój - opowiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

agnieszka kotulankaNajpiękniejsze momenty w życiu Agnieszki Kotulanki. Wzruszające zdjęciaCzytaj dalej

Źródło: Kurier Lubelski

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News