Gwiazdor
Fot. YouTube/Polsat
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

Gwiazdor "Świat według Kiepskich" właśnie został publicznie zmieszany z błotem. Potwarz i obelga

"Świat według Kiepskich" od lat przyciąga wiele prawdziwych gwiazd polskiego aktorstwa. Wśród nich widzowie mogli na ekranach oglądać niejednokrotnie także Piotra Gąsowskiego, który jest prawdopodobnie najbardziej lubianym "gościem specjalnym" serii. Fani byli więc naprawdę zadziwieni, kiedy bliski kolega niespodziewanie publicznie ujawnił jego kompromitujący sekret, boleśnie go przy tym upokarzając.

"Świat według Kiepskich" jest jedną z popularnych produkcji, w których Piotr Gąsowski często się pojawia. Obecnie artysta jest jednak prawdopodobnie kojarzony przede wszystkim z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który współprowadzi z Maciejem Dowborem, a który zdążył już zdobyć wśród publiczności ogromne uznanie i zainteresowanie.

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" boleśnie wyśmiany. O co niespodziewanie poszło?

To właśnie popularny dziennikarz całkowicie niespodziewanie ujawnił przed kamerami zaskakujący sekret kolegi. Doszło do tego, kiedy reporter portalu Przeambitni.pl zdecydował się zapytać go o ewentualne zmiany w jury programu rozrywkowego, o których widzowie chcieliby przecież wiedzieć już wcześniej. - My się zawsze śmiejemy z Piotrem Gąsowskim, mamy dwa takie żarty. Pierwszy to: "Spieszmy się kochać naszych jurorów, tak szybko odchodzą", a drugi żart to takie stwierdzenie, że nasz program, to jest jedyny program rozrywkowy, w którym nie odpadają uczestnicy, ale za to odpadają jurorzy. Oczywiście to jest żart, kochamy naszych jurorów. Wszystkich, od samego początku. (...) Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale - żeby nie było wątpliwości - o wielu sprawach ja się dowiaduję jako ostatni. Jeszcze później dowiaduje się o tym Piotr Gąsowski, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że nie za bardzo potrafi otwierać maile - stwierdził z nutą złośliwości Dowbor, wytykając po chwili 54-letniemu koledze... podeszły wiek.DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej

Piotr Gąsowski nie radzi sobie z obsługą komputera? Nieoczekiwane stwierdzenie Macieja Dowbora

- To jest starszy człowiek. On dopiero odkrywa globalnej sieci, zwanej internetem oraz możliwości, jakie daje Google, a social media to wciąż dla niego najgorsze zło. Coś jak czytanie w XVII wieku. Książek czytanie. (...) On nie rozumie, jak można relacjonować coś na Instagramie. Preferuje relacje bezpośrednie, z ludźmi i rzeczywiście jest w tym bardzo dobry - ironizował współprowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", którego słowa wielu internautów potraktowało jako bolesną złośliwość wobec młodego jeszcze przecież, popularnego aktora.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle niczym księżna Diana? Książę Harry jest przerażony, stracił cierpliwość
  2. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
  3. Ulubiona bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaskoczyła! Jej przeszłości nie znał nikt
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Gwiazda „M jak miłość” przeżyła prywatny dramat. Jej małżeństwo wisi na włosku?
ZAMIANA
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News