Aktor grający Ferdka z "Kiepskich" mieszka z dala od miastowego zgiełku. Nagle zmieniły się jego relacje z sąsiadami

Aktor grający Ferdka z "Kiepskich" mieszka z dala od miastowego zgiełku. Nagle zmieniły się jego relacje z sąsiadami Źródło: Screen/Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich" przyniósł mu gigantyczną popularność, a teraz aktor w końcu zaczął nowe życie. Okazuje się, że zmiana otoczenia miała na niego niesamowity wpływ.

"Świat według Kiepskich" zapewnił mu uwielbienie widzów oraz imponujące pieniądze, niestety jego życie prywatne nie było aż tak kolorowe. Aktor bardzo cierpiał, ponieważ po niedawnym rozwodzie samotność strasznie mu dokuczała. Stał się bardziej przybity, a smutek i przygnębienie było od niego czuć na kilometr. Był nawet zdecydowany sprzedać swój ukochany dom, dobrze, że ostatecznie tego nie zrobił.

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich"znalazł nowych przyjaciół

Andrzej Grabowski bardzo upodobał sobie dom w Wężyku, niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Aktor mocno przywiązuje się do rzeczy, dlatego porzucił decyzję o sprzedaży tego domu po rozwodzie. Niejednokrotnie Grabowski powtarzał, że swój dom kocha, ale brak w nim drugiej duszy.

Aktor nie jest teraz w związku, co powodowało także, że izolował się również od sąsiadów. Jak dochodzą słuchy, od niedawna trwa jednak zmiana na lepsze. Grabowski nie jest już takim samym człowiekiem, a na wsi znalazł bratnie dusze.

Gdy poprzednio bywał w swojej ostoi, silił się jedynie na uprzejmości, które savoir-vivre nakazuje wymieniać z sąsiadami. Nie był rozmowny i nie dało się go ciągnąć za język. Od razu znikał za bramą swojego domu.

Andrzej Grabowski chętnie imprezuje z sąsiadami

- Widać, że Andrzej odżył, a co najważniejsze, docenił miejsce, w którym żyje - zdradził przyjaciel aktora.

Nie da się ukryć, że w nawiązaniu nowych, zażyłych znajomości pomogło jurorowi "Tańca z Gwiazdami" to, że uwielbia bawić się w kuchni. Chętnie gotuje, piecze i tworzy swojskie wyroby. Ma do tego prawdziwy talent.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tegoroczna Wielkanoc była miłym zaskoczeniem dla wszystkich. Andrzej Grabowski postanowił obdarować sąsiadów ciastami, ręcznie robioną kiełbasą i innymi mięsnymi wyrobami.

- Upiekłem ciasto drożdżowe, zrobiłem mazurki z orzechami i masą kajmakową oraz przygotowałem chrzan. Uwielbiam gotować, a z sąsiadem robimy swojskie wędliny - aktor podzielił się informacją, co przygotował na Wielkanoc.

Grabowski oprócz tego wszystkiego jest ogromnie szczęśliwy, że mogą do niego przyjeżdżać kiedy tylko zapragną jego córki wraz z rodzinami. Dom jest spory, a dzieci bardzo mile widziane.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News