Ferdek z „Kiepskich” przyłapany z nową miłością. To znana aktorka, młodsza od niego o 30 lat!

Ferdek z „Kiepskich” przyłapany z nową miłością. To znana aktorka, młodsza od niego o 30 lat! Źródło: YouTube/Andrzej Grabowski & Cedury

Świat według Kiepskich nieodłącznie kojarzy się widzom z postacią Ferdka, w którego rolę wciela się Andrzej Grabowski. Artysta w 2018 roku doprowadził do końca swój rozwód z Anitą Kruszewską i został singlem. Jak donoszą media, znalazł właśnie nową miłość.

Świat według Kiepskich cieszy się od lat gigantyczną popularnością wśród milionów widzów. Angaż w serialu podbił zdecydowanie popularność Andrzeja Grabowskiego, który wciela się w nim w rolę Ferdka. Poza tym telewidzowie mogą oglądać artystę między innymi w Tańcu z gwiazdami, gdzie zasiada w gremium jurorskim.

Gwiazdor serialu Świat według Kiepskich zdecydował się na rozwód

Chociaż życie zawodowe aktora wydaje się bardzo uporządkowane, w zeszłym roku całkowicie przemienił on oblicze swej sfery prywatnej. Rozwiódł się bowiem z charakteryzatorką filmową Anitą Kruszewską, z którą spędził łącznie 9 lat.

Warto zaznaczyć, że chociaż do oficjalnego zakończenia małżeństwa doszło w 2018 roku, para rozstała się realnie już dwa lata wcześniej. Walka o podział majątku okazała się jednak długa i bardzo zażarta. Jak donosiły wówczas media, wspólna posiadłość małżonków była warta aż 5 mln zł, ale Grabowski chciał zaoferować Kruszewskiej jedynie 30 tys. zł. Ostatecznie aktorowi i charakteryzatorce udało się jednak dojść do porozumienia.

Andrzej Grabowski znalazł nową miłość?

Andrzej Grabowski nie pozostał jednak najpewniej singlem na długo. Niespodziewanie artysta pojawił się na premierze obrazu "Władcy Przygód" w towarzystwie tajemniczej blondynki. Okazało się, że to o 30 lat od niego młodsza aktorka, Aleksandra Mikołajczyk. Widzowie mogą kojarzyć ją z takimi produkcjami jak "Pierwsza miłość", "Przyjaciółki", "Na Wspólnej", "M jak miłość", czy też "Listy do M.".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż para nie potwierdziła, że łączy ich coś więcej niż jedynie przyjaźń, media zaczęły rozpisywać się o romansie Grabowskiego z koleżanką z branży. Na łączącą aktorów zażyłość miał wskazywać między innymi fakt, iż podczas premiery filmu trzymali się na uboczu i niechętnie pozowali fotoreporterom do wspólnych zdjęć. Paparazzi okazali się jednak bezlitośni, a ich uważne oko szybko odnalazło nieco ukrywających się artystów. Ani Grabowski, ani Mikołajczyk nie potwierdzili jednak na razie informacji o swym rzekomym związku.

Andrzej Grabowski i Aleksandra Mikołajczyk

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Piękna aktorka zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami" z powodu...raka kręgosłupa! Groził jej paraliż nóg!
  2. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  3. Magda Gessler nie chce, aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Ostra burza w sieci
  4. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  5. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News