Świat według Kiepskich jest kultowym serialem komediowym, który zna cała Polska. Ostatnio wylała się na niego niespodziewana fala hejtu, która zaskoczyła i twórców i aktorów. „Gardzę! Ferdek to menel”

Wydawało się, że popularność Świata według Kiepskich nigdy nie osłabnie. Mijały lata, a serial miał rzesze fanów wesołego sąsiedztwa z ul. Ćwiartki 3/4. Niestety, coś zmieniło się w gustach Polaków i na serial wylała się fala hejtu.

Część wiernych fanów serialu z rozrzewnieniem wspomina stare odcinki serialu, w których grały jeszcze nieżyjące już gwiazdy, takiej jak Bohdan Smoleń czy Krystyna Feldman. Ich zdaniem serial skończył się wraz z ich odejściem, a obecne odcinki to już żenada.

Świat według Kiepskich traci widzów

– Nowe odcinki to g**no. Ferdek jest menelem, Walduś pantoflem, Edzia listonosza nie ma, jedynie Boczek i Paździoch grają tak samo. Jeszcze jakaś Joasia i Kozłowski doszli, niepotrzebne postacie – pisze jeden z internautów. Inni szybko poparli to zdanie.

– Przyznam rację, że po ok. 300 odcinku, Kiepscy się skończyli (…) Zbytnio unowocześnili Ferdka a z Waldusia zrobili pantofla – napisał ktoś inny.

– Uważam że ten serial nie pasuje do obecnych czasów już. Lata świetności serialu to był 2002 – koniec 2010 max. To był okres dużego bezrobocia co naprawdę w wielu regionach nie było roboty – napisał inny internauta. Wygląda na to, że popularny serial traci widzów. Myślicie, że niedługo pojawi się decyzja o zdjęciu go z anteny.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny gwiazdor disco polo przeraził fanów. Zdjęcie w sieci
  2. Zapłakana Kożuchowska nie mogła uwierzyć. Niestety, to już koniec
  3. Chemiczny wyciek w Warszawie! 14 osób w szpitalu, jest bardzo źle
  4. 9-letni psiak cierpi na tajemniczą chorobę. Jego właściciele postąpili okrutnie
  5. Dziennikarka Polsatu popłakała się na wizji. Odeszła z pracy, fani w szoku

16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]

Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstrząsające

Źródło: wykop.pl

Zobacz również

Dziennikarka portalu Pikio.pl, reporterka WTV, publicystka w HGA Media. Doświadczenie nabywała m.in. w telewizji TVN.