Fala hejtu na Świat według Kiepskich. "GARDZĘ! Ferdek to MENEL"

Fala hejtu na Świat według Kiepskich. "GARDZĘ! Ferdek to MENEL"

Świat według Kiepskich jest kultowym serialem komediowym, który zna cała Polska. Ostatnio wylała się na niego niespodziewana fala hejtu, która zaskoczyła i twórców i aktorów. "Gardzę! Ferdek to menel"

Wydawało się, że popularność Świata według Kiepskich nigdy nie osłabnie. Mijały lata, a serial miał rzesze fanów wesołego sąsiedztwa z ul. Ćwiartki 3/4. Niestety, coś zmieniło się w gustach Polaków i na serial wylała się fala hejtu. Część wiernych fanów serialu z rozrzewnieniem wspomina stare odcinki serialu, w których grały jeszcze nieżyjące już gwiazdy, takiej jak Bohdan Smoleń czy Krystyna Feldman. Ich zdaniem serial skończył się wraz z ich odejściem, a obecne odcinki to już żenada.

Świat według Kiepskich traci widzów

- Nowe odcinki to g**no. Ferdek jest menelem, Walduś pantoflem, Edzia listonosza nie ma, jedynie Boczek i Paździoch grają tak samo. Jeszcze jakaś Joasia i Kozłowski doszli, niepotrzebne postacie - pisze jeden z internautów. Inni szybko poparli to zdanie. - Przyznam rację, że po ok. 300 odcinku, Kiepscy się skończyli (...) Zbytnio unowocześnili Ferdka a z Waldusia zrobili pantofla - napisał ktoś inny. - Uważam że ten serial nie pasuje do obecnych czasów już. Lata świetności serialu to był 2002 - koniec 2010 max. To był okres dużego bezrobocia co naprawdę w wielu regionach nie było roboty - napisał inny internauta. Wygląda na to, że popularny serial traci widzów. Myślicie, że niedługo pojawi się decyzja o zdjęciu go z anteny. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarny gwiazdor disco polo przeraził fanów. Zdjęcie w sieci
  2. Zapłakana Kożuchowska nie mogła uwierzyć. Niestety, to już koniec
  3. Chemiczny wyciek w Warszawie! 14 osób w szpitalu, jest bardzo źle
  4. 9-letni psiak cierpi na tajemniczą chorobę. Jego właściciele postąpili okrutnie
  5. Dziennikarka Polsatu popłakała się na wizji. Odeszła z pracy, fani w szoku
Źródło: wykop.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News