świat według kiespkich
Screen YouTube
Marcin Owczarek - 24 Grudnia 2018

Świat według Kiepskich: Eros i medycyna to hit!

Świat według Kiepskich Eros i medycyna to jeden z najlepszych odcinków, jaki kiedykolwiek powstał. Fani są zgodni, że to, co tam wyprawiał Ferdek z resztą ekipy, przejdzie do historii. Jeżeli jeszcze go nie widzieliście, to sprawdźcie u nas, jakie przygody mieli Kiepscy, a potem sami obejrzyjcie!

Świat według Kiepskich Eros i medycyna to odcinek, który jest dość nietypowy, jak na tamte czasy. Zaczyna się niewinnie, a końcówka jest mega zaskakująca i zabawna. To prawdziwy hit i każdy z was musi go obejrzeć.

Świat według Kiepskich Eros i medycyna. Co tam się działo?

Zaczyna się od zwykłego telefonu, który odbiera Halinka. Dzwoni prezenter z Radia Beton i ma pytanie konkursowe, można w nim wygrać niespodziankę. Kobieta bardzo nie chce w nim brać udziału, gdyż sądzi, że będzie on trudny, ale prezenter ją namawia. Pierwsze pytanie, jakie padło to "Jak ma Pani na imię?". Bez zastanowienia Halinka odpowiedziała. Drugie już nie było takie proste.

Proste pytania w konkursie

Każdy fan serialu zna odpowiedź na to pytanie, ale kobieta miała z nim problem. Pytanie brzmiało: "Zwierze, które przeszło do historii show biznesu jako Matołek, to?". Halinka wiedziała, że ma bródkę i czerwone gatki, ale odpowiedziała, iż był to osiołek. Gdy prezenter zrobił "beeeeeee" to dopiero wtedy niepewnie odpowiedziała, że to koziołek. Trzecie pytanie było bardzo ciężkie. Halinka była pytana o to, jak miał na imię arcyksiążę, który zginął w zamachu w Sarajewie. Nie znała odpowiedzi na to pytanie i zawołała swojego męża. Nie przypuszczała, że imię Ferdynand, to poprawna odpowiedź. W kolejnej scenie Halinka udaje się na strajk do szpitala. Nie wiedziała, kiedy wróci, jak to określiła "będą protestować do usranej śmierci". Ferdek został sam w domu i odebrał nagrodę. Do ich domu na Ćwiartki 3/4 przywieziono kilka worków pełnych soli do kąpieli marki FULL. Dostawca, który przywiózł towar, podrywał Ferdka. Nie miał najlepszego wzroku i pomylił go z Haliną, gdyż ten posiadał jej dowód. Dostawca mówił, że od dziecka wierzy tylko w słowo pisane, dlatego myślał, iż jest kobietą. Więc po krótkiej wymianie zdań Ferdek napisał mu na kartce słowo "spier..." i pożegnali się.

Ferdek Kiepski wpadł na genialny pomysł

W kolejnej scenie przychodzi Walduś i pyta się, co oni z tym wszystkim mają zrobić. Tutaj też mała ciekawostka, otóż w 9 minucie i 39 sekundzie widać u góry mikrofon. Jest to niedopatrzenie montażystów. Dalej rozprawiali, wraz z sąsiadami, co mogą zrobić, aby zarobić na tej soli. "FULL SÓL LIN", tak nazwali swoją firmę i zaczęli oferować usługi kosmetyczne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Jako pierwsza przyszła kobieta, która miała być masowana przez przebranego Ferdka, Boczka i Paździocha, którzy udawali dalekowschodnich mnichów. Wystrój był bardzo orientalny, ale muzyka, jaka przygrywała w tle, to kolędy, które lecą od tyłu. Naga kobieta weszła do wanny i zaczęła się sesja terapeutyczna. Na początek dodano do wody jajko, później Ferdek mikserem zaczął masować kobietę. Było jej bardzo dobrze, do tego stopnia, że prawie dostała orgazmu. Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie Walduś, który zaprosił swoich kolegów, aby podglądać kobietę zza parawanu przez portret Mao Zedonga. Odcinek kończy się kolejnym telefonem z Radia Beton, tym razem miał odpowiadać Walduś, a do wygrania było 40 worków soli FULL. To naprawdę genialny odcinek wart każdej minuty, jaką trzeba poświęcić na jego obejrzenie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Popek i Robert M prowadzą wojnę! Wyjaśniamy o co chodzi
  2. Anna Mucha szokuje w święta. Opublikowała swoje nagie zdjęcie
  3. Jak zwrócić prezent? Jeśli Ci się nie spodobał, możesz go oddać do sklepu
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News