Andrzej Grabowski sprzedaje swój dom! Co się dzieje z gwiazdą "Kiepskich"?!

Andrzej Grabowski sprzedaje swój dom! Co się dzieje z gwiazdą "Kiepskich"?!

Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że sukces serialu "Świat według Kiepskich" był możliwy w dużej mierzy dzięki legendarnej już kreacji Andrzeja Grabowskiego. Jego Ferdek stał się jednym z największych symboli telewizyjnych w naszym kraju. Aktorowi wcielającemu się w tak radosną postać niestety nie jest obecnie do śmiechu. Wszystko przez problemy prywatne, które doprowadziły go do sprzedaży domu. Co się z nim dzieje?!

Andrzej Grabowski w ciągu kilku ostatnich miesięcy miał wiele powodów do zmartwień. Gwiazdor, dla którego "Świat według Kiepskich" jest nieodłączną częścią życia rozstał się z małżonką, co pociągnęło za sobą lawinę zdarzeń. Nowy rok aktor zaczyna od sprzedaży swojego pięknego domu. Powód takiej decyzji, ujawniony przez media, obrazuje to, jak ciężko obecnie żyje się jurorowi "Tańca z gwiazdami".

"Świat według Kiepskich": Andrzej "Ferdek" Grabowski sprzedaje swój dom. Co się dzieje?

Bardzo głośno zrobiło się w zeszłym roku o rozwodzie Andrzeja Grabowskiego z drugą żoną. W wakacje aktor postanowił zrobić wielki rachunek sumienia i publicznie rozliczyć się z całego zamieszania. Szczególnie, że wiele osób zarzucało mu pozostawienie małżonki, kiedy zachorowała. - Nie jest prawdą, że zostawiłem ją bez pomocy finansowej. Do kwietnia 2017 r. nie płaciłem jej 1600 złotych miesięcznie, jak pisano, lecz przelewałem na jej konto 6 tysięcy złotych. Opłacałem też ZUS i prywatne ubezpieczenie medyczne oraz telefony żony i jej córki, co dawało miesięcznie kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Potem zmniejszyłem te wpłaty, a w listopadzie, kiedy sąd stwierdził rozdzielność majątkową, przestałem płacić - skomentował wówczas. Gwiazdor przyznał, że po rozwodzie musiał przekazać swojej żonie ponad milion złotych. Wiązało się to z wieloma wyrzeczeniami i problemami w zdobyciu odpowiednich pieniędzy. - Nie jest prawdą, że w związku z podziałem majątku oferowałem jej kwotę 30 tysięcy złotych. Moja pierwsza polubowna propozycja to 800 tysięcy złotych. W sądzie, co jest w protokole rozprawy, proponowałem 900 tysięcy złotych. Ostatecznie tytułem podziału majątku przelałem na konto byłej żony 1 milion 250 tys. złotych. Nie miałem takiej kwoty w gotówce. pożyczyłem pieniądze i sprzedałem, co mogłem - wyjawił aktor.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Tuż po rozwodzie Grabowski znalazł ukojenie w swoim dworku w Wężyku nieopodal Grodziska Mazowieckiego. Jednak z czasem willa stawała się dla nim miejscem coraz bardziej pozbawionym życia i ciepła. - Dajemy wszystko z siebie na scenie i przed kamerą. Wracamy do domu i jesteśmy sami, to się urywa i następuje proza życia, która wcale nie jest spektakularna i fantastyczna - tłumaczy legenda Polsatu. Zgodnie z poradami, które usłyszał od specjalistów, ze sprzedażą ma się wstrzymać do okresu letniego. Jego znajomi podkreślają, że tylko pojawienie się w jego życiu kolejnej miłości mogłoby odwieźć go od tego pomysłu. ZOBACZ TAKŻE
  1. Ile waży Doda? Gwiazda jest szczuplutka i lekka jak piórko!
  2. Po 10 latach spotkał ją najgorszy dramat. Wyrazy wsparcia dla Anny Muchy
  3. Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak zaszalały na gali Polsatu! Dziś mówią o nich wszyscy 
  4. To nigdy nie miało przedostać się do mediów! Księżna Kate zdruzgotana, straszna choroba 
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News