Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"

Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia" Źródło: youtube.com/iplaTV

"Świat według Kiepskich" pojawił się już kilka lat temu na ekranach w zupełnie nowej odsłonie. Od tamtego czasu opinie widzów są podzielone, choć duże zainteresowanie wzbudzają dalsze losy Waldusia Kiepskiego. W najnowszym odcinku fani tej postaci będą z pewnością usatysfakcjonowani przebiegiem fabuły.

"Świat według Kiepskich" po raz pierwszy został wyemitowany w 1999 roku i od tego czasu niemal nieprzerwanie nagrywane są kolejne odcinki. W polskiej telewizji serial ten zyskał już status kultowego, a wiele postaci i żartów, które się w nim pojawiły weszło na stałe do języka potocznego. Przełomem w ostatnich latach był powrót do roli Waldemara Kiepskiego aktora Bartosza Żukowskiego, na który to czekali widzowie od wielu lat. Jednak część z nich nie tak wyobrażała sobie nowego Waldusia i temat ten podzielił mocno fanów serialu.

Obecnie jednym z głównych wątków fabularnych jest los małżeństwa Waldemara i Jolasi Kiepskich. W najnowszym odcinku widzowie będą świadkami kolejnego zawirowania w ich związku. Walduś zostanie postawiony po raz kolejny pod ścianą. Będzie zrozpaczony, a jego dalsze życie może już wkrótce drastycznie się zmienić.

"Świat według Kiepskich" - co nas czeka w nowym odcinku?

Jolasia znów wprowadzi ogromne zamieszanie do mieszkańców kamienicy. Tym razem pod wpływem nagłego impulsu oznajmi swojemu mężowi, że chce zrobić karierę, a wiadomo, że najlepszym miejscem do tego jest Warszawa. Dlatego też zaplanuje przeprowadzkę do stolicy, aby móc się tam realizować. Ta perspektywa spotka się z bardzo ciepłym przyjęciem przez Ferdka, który zauważy, że jest to świetna szansa, by raz na zawsze pozbyć się synowej z domu. Zaoferuje swoje wsparcie, licząc, że jeśli plan synowej się powiedzie, w końcu będzie miał spokój.

Z kolei Walduś będzie zrozpaczony. Ma wielkie obawy przed przeprowadzką, obawia się, że nie da sobie rady w stolicy. Nie wyobraża sobie tam życia, a ta perspektywa sprawi mu niemały problem. Będzie usiłował przekonać swoją apodyktyczną żonę do zmiany decyzji. Czy jednak mu się to uda?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina Kiepskich w nowej odsłonie

Scenariusz, w którym nawet na kilka odcinków z fabuły znika Walduś i Jolasia, być może spotkałby się z ciepłym przyjęciem wśród "starych fanów". Jednakże wyniki oglądalności mówią wyraźnie, że serial cieszy się bardzo dobrą oglądalnością, w głównej mierze także dzięki Jolasi. Pomimo odejścia wielu długoletnich widzów od regularnego oglądania odcinków, produkcja Polsatu w dalszym ciągu przyciąga przed ekrany miliony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Polka jest żoną szejka. Opowiedziała, jak wygląda jej małżeństwo, to smutne
  4. Małgorzata Socha pokazała męża. Kim jest niesamowicie przystojny Krzysztof? (Zdjęcia)
  5. Poruszenie po zdjęciu Chylińskiej na komisariacie policji. Piosenkarka wydała oświadczenie
  6. Wiatr spłatał jej koszmarnego figla. Miliony zobaczyły podwozie ślicznej celebrytki

źródło: Telemagazyn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News