Co na co dzień je Boczek z Kiepskich?! Szokujące dania przyrządza mu żona

Co na co dzień je Boczek z Kiepskich?! Szokujące dania przyrządza mu żona Źródło: Fot. Polsat

Świat według Kiepskich to serial, który pokochały tysiące Polaków. Sceneria niezamożnej rodziny zmagającej się z alkoholizmem, biedą i bezrobociem jest obrazem na pograniczu śmiechu i łez, która od wielu lat ubarwia widzom wieczory. Różnice między serialem, a rzeczywistością, są doprawdy szokujące.

Świat według Kiepskich stał się furtką do kariery Dariusza Gnatowskiego. Mężczyzna wcielił się tam w rolę Arnolda Boczka, otyłego pijaczka. Chociaż głównymi atrybutami bohatera od zawsze była flaszka i kiełbasa, to okazuje się, że dieta mężczyzny w prawdziwym życiu niczym nie przypomina tej serialowej.

Świat według Kiepskich: Boczek wcina zieleninę

Nie da się ukryć, że Dariusz Gnatowski jest mężczyzną o dość sporych gabarytach. Chociaż na wygląd mężczyzny z całą pewnością wpływ miały złe nawyki żywieniowe, to ten etap ma już za sobą. Aktor podczas jednego z wywiadów wyznał, że na co dzień je sałatki oraz posiłki ubogie w mięso. Okazuje się, że jego żona jest weganką, więc siłą rzeczy przemyca swojemu ukochanemu zdrowe jedzenie. Nagła zmiana diety ma swoje drugie dno. Jakiś czas temu Dariusz Gnatowski dowiedział się o swojej ciężkiej chorobie - cukrzycy. Taka diagnoza spadła na niego jak grom z jasnego nieba i wywołała w jego życiu niemałe trzęsienie ziemi. Aby przeżyć, aktor musiał zdobyć się na wiele ciężkich wyrzeczeń. Z jego jadłospisu zniknąć musiały tłuste, smażone potrawy, a zamiast nich pojawiło się dużo zieleniny. Zmiana diety to jednak nie wszystko - mężczyzna postawił również na sport, głównie na Nordic Walking. Wprowadzone innowacje sprawiły, że serialowy Boczek jest dziś chudszy o 25 kilogramów. To bardzo duża zmiana na plus.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skryte marzenie Arnolda Boczka. Spełnić może je tyko jego ukochana córka

O tym, że Dariusz Gnatowski ma córkę, wie jego każdy prawdziwy fan. Teraz okazało się, że dziewczyna nie mieszka z ojcem, co pozwala jej na prowadzenie udanego życia studenckiego. Jej ojciec, mimo iż cieszy się szczęściem swojego dziecka, wymarzył sobie dla niej inne życie. Ma ogromną nadzieje, że kiedyś się to spełni. -  Julia już dawno temu wyfrunęła z gniazda. Teraz mieszka w Krakowie. Jest studentką trzeciego roku studiów historyczno-kulturalnych na Uniwersytecie Jagiellońskim (...) Teraz jednak wolałbym, żeby moja córka ustabilizowała swoje życie, skończyła studia i znalazła sobie partnera. Posiadanie wnuków na razie pozostaje w moim cichym marzeniem. Liczę, że kiedyś się spełni - szczerze wyznał aktor.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiemy, kto wystąpi na Sylwestrze TVN. Będziecie zażenowani
  2. Lech Wałęsa jest w szpitalu! Do sieci wyciekło zdjęcie
  3. Mamy zdjęcia z programu Justyny Żyły. Ostra AWANTURA już w pierwszym odcinku!
  4. Gangsterzy próbują uciszyć ofiarę molestowania w Kościele. Tomasz Sekielski prosi o pomoc
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News