Świat według kiepskich
Fot. Polsat
Wiadomości Pikio - 13 Grudnia 2018

Co na co dzień je Boczek z Kiepskich?! Szokujące dania przyrządza mu żona

Świat według Kiepskich to serial, który pokochały tysiące Polaków. Sceneria niezamożnej rodziny zmagającej się z alkoholizmem, biedą i bezrobociem jest obrazem na pograniczu śmiechu i łez, która od wielu lat ubarwia widzom wieczory. Różnice między serialem, a rzeczywistością, są doprawdy szokujące.

Świat według Kiepskich stał się furtką do kariery Dariusza Gnatowskiego. Mężczyzna wcielił się tam w rolę Arnolda Boczka, otyłego pijaczka. Chociaż głównymi atrybutami bohatera od zawsze była flaszka i kiełbasa, to okazuje się, że dieta mężczyzny w prawdziwym życiu niczym nie przypomina tej serialowej.

Świat według Kiepskich: Boczek wcina zieleninę

Nie da się ukryć, że Dariusz Gnatowski jest mężczyzną o dość sporych gabarytach. Chociaż na wygląd mężczyzny z całą pewnością wpływ miały złe nawyki żywieniowe, to ten etap ma już za sobą. Aktor podczas jednego z wywiadów wyznał, że na co dzień je sałatki oraz posiłki ubogie w mięso. Okazuje się, że jego żona jest weganką, więc siłą rzeczy przemyca swojemu ukochanemu zdrowe jedzenie. Nagła zmiana diety ma swoje drugie dno. Jakiś czas temu Dariusz Gnatowski dowiedział się o swojej ciężkiej chorobie - cukrzycy. Taka diagnoza spadła na niego jak grom z jasnego nieba i wywołała w jego życiu niemałe trzęsienie ziemi. Aby przeżyć, aktor musiał zdobyć się na wiele ciężkich wyrzeczeń. Z jego jadłospisu zniknąć musiały tłuste, smażone potrawy, a zamiast nich pojawiło się dużo zieleniny. Zmiana diety to jednak nie wszystko - mężczyzna postawił również na sport, głównie na Nordic Walking. Wprowadzone innowacje sprawiły, że serialowy Boczek jest dziś chudszy o 25 kilogramów. To bardzo duża zmiana na plus.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Bartosz Żukowski"Świat według Kiepskich" może Waldusiowi nie wystarczyć. Najwyższe alimenty gwiazdCzytaj dalej

Skryte marzenie Arnolda Boczka. Spełnić może je tyko jego ukochana córka

O tym, że Dariusz Gnatowski ma córkę, wie jego każdy prawdziwy fan. Teraz okazało się, że dziewczyna nie mieszka z ojcem, co pozwala jej na prowadzenie udanego życia studenckiego. Jej ojciec, mimo iż cieszy się szczęściem swojego dziecka, wymarzył sobie dla niej inne życie. Ma ogromną nadzieje, że kiedyś się to spełni. - Julia już dawno temu wyfrunęła z gniazda. Teraz mieszka w Krakowie. Jest studentką trzeciego roku studiów historyczno-kulturalnych na Uniwersytecie Jagiellońskim (...) Teraz jednak wolałbym, żeby moja córka ustabilizowała swoje życie, skończyła studia i znalazła sobie partnera. Posiadanie wnuków na razie pozostaje w moim cichym marzeniem. Liczę, że kiedyś się spełni - szczerze wyznał aktor.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiemy, kto wystąpi na Sylwestrze TVN. Będziecie zażenowani
  2. Lech Wałęsa jest w szpitalu! Do sieci wyciekło zdjęcie
  3. Mamy zdjęcia z programu Justyny Żyły. Ostra AWANTURA już w pierwszym odcinku!
  4. Gangsterzy próbują uciszyć ofiarę molestowania w Kościele. Tomasz Sekielski prosi o pomoc
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Bartosz Żukowski"Świat według Kiepskich": Szokujące wyznania gwiazd serialu. Ich ciche dramatyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News