Fanów "Kiepskich" zamurowało! Produkcja nagle podjęła zaskakującą decyzję

Fanów "Kiepskich" zamurowało! Produkcja nagle podjęła zaskakującą decyzję Źródło: youtube.com/Polsat

"Świat według Kiepskich" towarzyszy milionom telewidzów od ponad dwudziestu lat. Miłośnicy serialu nie wyobrażają sobie, żeby serial mógł funkcjonować bez gwiazd pokroju Andrzeja Grabowskiego. Ku zaskoczeniu wszystkich, producenci zadecydowali, że nie tylko może, ale nawet musi dać sobie radę bez największych nazwisk.

"Świat według Kiepskich" jak żadna inna produkcja ukazuje całe nasze społeczeństwo w krzywym zwierciadle. Historia zbudowana wokół bezrobotnego, który chce się w mgnieniu oka stać milionerem, okazała się strzałem w dziesiątkę. Od lat serial utrzymuje się w czołówce najlepiej oglądanych. Ale ten czas, ma również swoje minusy. Aktorzy wcielający się w główne role nie robią się młodsi. Z tym faktem związana jest bardzo ważna decyzja producentów.

"Świat według Kiepskich": fanów zamurowało po decyzji producentów

Osoby odpowiedzialne za dbanie o realizację kolejnych odcinków serialu mają nie lada zadanie. Wiadomo już, że jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się zdjęcia do kolejnego sezonu, co na pewno zadowoli wszystkich fanów telewizji Polsat. Jednak dotarły do nas słuchy, że poszukiwani są aktorzy, którzy wcielą się w rolę Ferdka i Halinki Kiepskich. Oznaczałoby to zastąpienie Andrzeja Grabowskiego i Marzeny Sztuki, którzy są wręcz utożsamiani z serialem, który niesłychanie ucierpiałby na ich braku. Sympatycy produkcji wpadli w totalną panikę. Po weryfikacji informacji okazało się, że faktycznie, aktorzy wcielający się w główne role znikną z ekranu, ale tylko na chwilę. Producenci ogłosili casting, w którym szukają dublerów Ferdka i Halinki na potrzeby jednego odcinka. - Kochani Statyści! We Wrocławiu w drugiej połowie stycznia realizowane będą zdjęcia do kolejnej sesji zdjęciowej serialu „Świat według Kiepskich”. Do jednego z odcinków poszukujemy dublerów aktorów: Marzeny Sztuki i Andrzeja Grabowskiego. Osoby te powinny być łudząco podobne do bohaterów jak chodzi o sylwetkę i włosy - możemy przeczytać w oficjalnym ogłoszeniu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Oznacza to, że można spać spokojnie w oczekiwaniu na kolejne odcinki, w których duet Grabowski-Sztuka ponownie zagości na ekranach telewizorów. Co więcej, pojawiają się już pierwsze przecieki odnośnie tego, jakie wątki zostaną przedstawione na wiosnę w Polsacie. Wiadomo, że w jednym z epizodów Ferdek postanowi, że jego nowym biznesem będzie... przedszkole. Okaże się, że znajdzie świetnego kucharza, który zadba o pełne brzuchy podopiecznych placówki, którym stanie się oczywiście Boczek. Jakby tego było mało, Paździoch będzie pełnił funkcję katechety. Taka mieszanka wybuchowa może gwarantować tylko jedno. Wielką dawkę humoru. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Po 10 latach spotkał ją najgorszy dramat. Wyrazy wsparcia dla Anny Muchy 
  2. Wstrząsające słowa matki księżnej Diany. Ujawniono treść ich ostatniej rozmowy, ciarki na plecach 
  3. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
  4. Wiek Elżbiety Jaworowicz zadziwia. W czym tkwi sekret jej młodego wyglądu?
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News