Widziała Czerwińską na moment przed śmiercią. Zdradziła szokujące ostatnie słowa aktorki

Widziała Czerwińską na moment przed śmiercią. Zdradziła szokujące ostatnie słowa aktorki Źródło: Screen/youtube/ Fundacja Orange

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" zmarła niedawno. Okazuje się, że Zofia Czerwińska wypowiedziała szokujące ostatnie słowa, o których do tej pory nikt nie miał pojęcia. Bliska przyjaciółka je usłyszała, właśnie wyjawiła prawdę.

"Świat według Kiepskich" odniósł niezwykle bolesną stratę wraz ze śmiercią Zofii Czerwińskiej. Aktorka przez lata wcielała się tam w postać słynnej Malinowskiej, która prowadziła osiedlowy sklep monopolowy "U Stasia". Była to jedna z lokalizacji, gdzie bohaterowie przeżyli wiele perypetii, nic więc dziwnego, że fani telewizji Polsat pokochali to miejsce. 

Zofia Czerwińska zmarła 13 marca i było to wyjątkowo smutne wydarzenie zarówno dla milionów jej fanów, jak i całego polskiego świata aktorskiego. Opłakiwało ją wiele znanych postaci, a teraz pojawiła się osoba, która widziała kultową gwiazdę serialu "Świat według Kiepskich" tuż przed śmiercią. W rozmowie z mediami zdradziła ostatnie, wstrząsające słowa zmarłej, o których wcześniej nie było nic wiadomo.

Wielka przyjaźń, która przetrwała lata

Hanna Bieniuszewicz w serialu "Alternatywy 4" wcielała się w postać Ewy, córki Majewskich i była bliską sąsiadką Balcerkowej, którą grała Zofia Czerwińska. Okazuje się jednak, że kobiety nie tylko na planie mieszkały niedaleko siebie. 

- Z Zosią poznałyśmy się na planie serialu „Alternatywy 4”. Byłam wtedy młodą siksą, a mimo to mnie zapamiętała. Potem kontakt się urwał, bo wyprowadziłam się do Kanady. Po powrocie szukałam mieszkania na Powiślu i jak przechodziłam koło tego bloku, to zobaczyłam Zosię na balkonie. Pomyślałam sobie, że ja też bym chciała tu zamieszkać. I zamieszkałam. Poszłam do niej na górę. Przykleiłam na drzwiach kartkę „Dzień dobry, Pani Zofio, tutaj Hanna Bieniuszewicz, przyjechałam do Polski, jestem Pani sąsiadką”. Potem znalazłam kartkę na moich drzwiach „Jaka k...a pani Zofia. Zośka jestem” - wspomina kobieta w rozmowie z "Super Expressem". 

Z pewnością wtedy jeszcze nie spodziewała się, że będzie ostatnią osobą, z którą Zofia Czerwińska będzie się widzieć przed śmiercią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnie słowa zmarłej gwiazdy serialu "Świat według Kiepskich"

Okazuje się, że przyjaciółka gwiazdy serialu "Świat według Kiepskich" rozmawiała z nią jeszcze w szpitalu, tuż przed operacją. 

- Była lekko rozkojarzona i miała kłopoty z oddechem. Powiedziała mi tylko: „Ja już tu umrę”. Od paru dni nie pozwalała na transfuzję ani na dializę. Nie chciała, żeby ją podtrzymywali. Złościło ją, gdy przyjaciele namawiali ją do zmiany zdania - mówi aktorka. 

Słowa te bez wątpienia są wstrząsające i nie będą mogły w nie uwierzyć miliony fanów.

- Ostatniego dnia odwiedził ją psychiatra, żeby zapytać, czy jest świadoma swojej decyzji. Powiedziała, że jest. Mówiła, że jeżeli ma żyć tak jak teraz, to woli nie żyć. To była jej decyzja i trzeba to uszanować. Ona nie chciała żyć jako osoba niedołężna, schorowana - czytamy dalej.

Wszystko wskazuje na to, że legenda polskiego ekranu przeczuwała, że są to jej ostatnie chwile na tej ziemi i była z tą myślą w pełni pogodzona.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Pola Raksa miała romans z 11 lat młodszym aktorem. Dziś to on jest największą gwiazdą polskiego kina
  3. Brytyjska rodzina królewska opublikowała oficjalne oświadczenie. Sprawy zaszły zdecydowanie za daleko
  4. LIDL przygotował petardę w odpowiedzi na promocję Biedronki! Rodzice nie będą zadowoleni
  5. Postanowiła upokorzyć Pawła Domagałę. Jej nagranie zobaczyło już ponad 5 milionów Polaków
  6. Oliwia Bieniuk na zdjęciu z babcią. Jest bardzo wzruszające

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News