Córka Ferdka z "Kiepskich" jest oszałamiająco piękna! Właśnie robi karierę w aktorstwie

Córka Ferdka z "Kiepskich" jest oszałamiająco piękna! Właśnie robi karierę w aktorstwie

Świat według Kiepskich zna cała Polska. Najbardziej rozpoznawalną postacią cyklu jest oczywiście Ferdynand Kiepski, w którą wciela się Andrzej Grabowski. Niewielu wie, że ma on dwie córki. Zdecydowanie warto poznać tę mniej znaną - Kasię Grabowską, która jest po prostu bardzo piękna.

Córka Andrzeja Grabowskiego (znanego między innymi z serialu "Świat według Kiepskich"), której kariera właśnie nabiera tempa, niezbyt często udziela się wywiadach, a także nieczęsto można zobaczyć nagłówek z jej nazwiskiem w znanym tabloidzie. Odkąd jednak bardziej dba o karierę - jej uroda komentowana jest częściej wśród zarówno Internautów jak i widzów, bowiem jest aktorką serialową i teatralną.

Nie od razu wiedziała, że jej drogą jest aktorstwo

Kasia nie od razu była przekonana, że aktorstwo to jej przeznaczenie. Szczególnie w czasie nastoletnim nie potrafiła odnaleźć się w życiu, co dopiero świadomie planować swoją karierę. Na szczęście dzięki oddaniu się głębokiej refleksji w trzeciej klasie liceum zrozumiała - chce zdawać do szkoły teatralnej, co natychmiast po maturze zrobiła. - Dostałam się do szkoły, choć do Łodzi, a nie do Krakowa, gdzie chciałam, ale dobrze, że się tak stało. Łódź mnie usamodzielniła i rozwinęła. Świetnie, że się tak wydarzyło. Jak się już dostałam - samo poszło. Gdy byłam w okresie nastoletnim nie wiedziałam, co mogłabym zrobić w życiu, a to [gra w teatrze] jakoś się udawało. I to... bardzo. - ze śmiechem przyznaje w wywiadzie dla przeambitni.pl. Choć Kasia nie miała jeszcze swojego udziału w dużej produkcji filmowej, na pytanie o najważniejszą rolę odpowiedziała: - Przez ostatnie cztery lata grałam w teatrze w Łodzi i zrobiłam sporo przeróżnych przedstawień: od bajek po rzeczy klasyczne, przez rzeczy śmieszne. Nie wiem czy była taka jedna rola, ale w każdej było coś takiego, co mnie bardzo kształtowało i pchało do przodu. Rozwijało mój warsztat i kształtowało aktorsko. Także już troszkę się ukształtowałam, choć nadal jestem początkującą aktorką. - opowiada w wywiadzie dla przeambitni.plDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zachwyceni jej urodą

Katarzyna ma własnego Instagrama, a tam... dzieje się. Zakochani fani płci przeciwnej wręcz nie mogą powstrzymać się, aby skomentować urodę gwiazdy: - Podoba mi się to zdjęcie, Kasiu. Bardzo piękna jesteś - pod jednym ze zdjęć widnieje taki komentarz. - O wow, cóż za piękna młodzież - czytamy pod innym, na którym Grabowska znalazła się z kilkoma towarzyszami. - Jaka cudna! Śliczna - widnieje pod innym. Świat według Kiepskich instagram.com/kasiagrabowska Na planie filmu.                                                 instagram.com/kasiagrabowska ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Fani masowo zaczęli odwracać się od Margaret! Gwiazda wywołała awanturę
  4. Dawid Kwiatkowski zamienił się w posąg! Wszystkim odebrało mowę
  5. Kontrowersyjna Jessica z Rolnika podda się operacji. Nie uwierzycie, jakiej
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News