Umiera na to 4,6 mln osób rocznie. Gwiazda Kiepskich też cierpi
Anna Maria Guziewska - 1 Grudnia 2018

Umiera na to 4,6 mln osób rocznie. Gwiazda Kiepskich też cierpi

"Świat według Kiepskich" jest wciąż jednym z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Widzowie masowo zasiadają wieczorami przed telewizorami, aby obserwować absurdalny i komediowy wymiar polskiej rzeczywistości. Jeden z głównych bohaterów musi się jednak zmierzyć ze straszną chorobą. Ta, zabija 4,6 miliona osób rocznie. Co zrobić, aby zareagować w porę?

"Świat według Kiepskich" był dla niego doskonałym miejscem na rozwinięcie kariery aktorskiej. Kultowa postać Boczka przyniosła mu ogromną popularność. Okazuje się, że prywatnie Dariusz Gnatowski musi się zmierzyć z jedną z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych. Cierpi na cukrzycę. Inni aktorzy, gwiazdy i artyści również mierzą się z tą trudną i niejednoznaczną chorobą. O ich życiu wiemy wiele, nikt z nas nie myślał, że topowe nazwiska prywatnie przeżywają dramat.

Gwiazda "Świat według Kiepskich" musi się z tym zmierzyć każdego dnia. Które z gwiazd cierpią na cukrzycę?

Halle Berry - urocza aktorka z Hollywood zrobiła nieprawdopodobną karierę na wielkim ekranie. W 1989 roku nagle zapadła w śpiączkę. Od tego momentu wie, że ma cukrzycę najgorszego, pierwszego typu. Wśród amerykańskich gwiazd "towarzyszy" jej także... Tom Hanks. Gwiazdor przyznał się do tego w 2013, gdy wszyscy komentowali jego wyjątkowo szczupłą sylwetkę. Wtedy zaznaczył, że zaczął kontrolować chorobę i czuje się lepiej. Michał Piela - znany z serialu "Ojciec Mateusz" również musi się zmagać z tą chorobę. Mężczyzna niedawno schudł i zaznaczył, że odpowiednia dieta i ruch niebagatelnie wpływają na przebieg terapii. Miał 18 lat i został zbadany przez lekarza wojskowego podczas komisji. Wtedy się okazało, że i jego dotknęła ta choroba. Zbigniew Hołdys musiał więc dość wcześniej oswoić się z tym, że jego przyszłość będzie zupełnie inna niż sobie wyobrażał. Sharon Stone, Salma Hayek czy Mandaryna - te gwiazdy również cierpią na tę chorobę. Była żona Michała Wiśniewskiego często opowiada o swoich dolegliwościach i mówi o profilaktyce. Kobieta żyje bardzo intensywnie, stąd musi na siebie mocno uważać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTÓW POD GALERIĄ
gotowanie 210 zdrowych nawyków żywieniowych, które każdy powinien wprowadzićCzytaj dalej
Jedna z najbardziej dotkliwych cywilizacyjnych chorób jest trudna do rozpoznania. Zanim osoby zgłoszą się do lekarza, ta - już daje osobliwe objawy. Wśród nich: zasłabnięcia, tycie lub nadmierne chudnięcie, problemy z apetytem, bezsenność i częste oddawanie moczu. Lekarze apelują, aby regularnie badać poziom cukru. Szybka diagnoza może niebagatelnie wpłynąć na przyszłą jakość życia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażająca choroba zaatakowała jej mózg. Fani "Na Wspólnej" wstrzymali oddech
  2. Przybylska przed śmiercią walczyła nie tylko z chorobą. Koszmar rozgrywał się na naszych oczach
  3. Objawy były niepozorne. Śmiertelna choroba zaatakowała gwiazdę Polsatu
  4. Znaki zodiaku i ich najlepsze cechy. Jakie są Twoje?
  5. Dlaczego nie chcę się kochać? Ekspert tłumaczy
 
KoraKora cierpiała na podstępną chorobę. Łatwo zlekceważyć jej objawyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News