Aktor Świata według Kiepskich jest nieuleczalnie chory. Jego słowa ściskają za gardło

Aktor Świata według Kiepskich jest nieuleczalnie chory. Jego słowa ściskają za gardło

Świat według Kiepskich to wciąż jeden z najpopularniejszych seriali Polsatu. Równie dużą popularnością cieszą się aktorzy, którzy odgrywają w nim główne role. Jeden z głownych aktorów komediowych w Polsce, który bawi do łez telewidzów, prywatnie przeżywa dramat. Jego choroba postępuje, a on sam, w mocnych słowach opowiedział o swojej tragedii.

Świat według Kiepskich od lat bawi widzów przed telewizorami. Prywatnie, aktorzy ścierają się z innymi, dramatycznymi historiami. Odtwórca kultowej roli Boczka - Dariusz Gnatowski opowiedział właśnie o emocjach, które towarzyszą mu podczas walki o zdrowie. W szczerej wypowiedzi dla Twojego Imperium przyznał, że życie z cukrzycą typ II wiąże się z codziennymi, niełatwymi wyzwaniami.

Gwiazda serialu Świat według Kiepskich nieuleczalnie chora?

Dariusz Gnatowski musi przestrzegać restrykcyjnej diety, zażywać leki, a także dbać o aktywność fizyczną. Jego widoczna otyłość  stała się zarówno znakiem rozpoznawczym aktora, jak i jego przekleństwem. To pokłosie trudnej choroby, która nieleczona, może doprowadzić do śmierci mężczyzny. - Przez pewien czas jeździłem na wózku inwalidzkim, bo miałem kłopoty z nogą. Dopiero wtedy zauważyłem, jak wygląda świat z takiej perspektywy - przyznał w szczerej rozmowie z Twoim Imperium. Po kilku miesiącach rehabilitacji, aktorowi serialu Świat według Kiepskich udało się uzyskać sprawność. Mężczyzna stara się żyć normalnie, jest bardzo aktywny zawodowo. Jednakże choroba kładzie się na jego życiu cieniem. Wzruszające wyznanie Dariusza Gnatowskiego pokazuje, w jaki sposób jego styl życia został zdeterminowany przez chorobę. Jego słowa o trudnościach egzystowania z cukrzycą są prawdziwie poruszające. - Świadomość choroby jest u mnie obecna. Nie powiedziałbym, że to aż strach. Lecz lęki towarzyszą nam wszystkim przez całe życie - dodał w wywiadzie dla tygodnika. Czy choroba pozwoli aktorowi na wiele lat pracy na planie kultowego serialu Polsatu?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje młoda, polska gwiazda. Przegrała walkę ze straszną chorobą
  2. Fani Na Wspólnej w żałobie. Lubiana bohaterka umiera, straszna choroba
  3. Makabryczne wyznania w DDTVN. Polacy dopuszczają do śmierci setek dzieci
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News