Świat według Kiepskich to prawdziwy fenomen. Choć serial wyśmiewa najgorsze cechy Polaków, o których każdy z nas chciałby zapomnieć – niemal wszyscy uwielbiamy tę komedię. Każdy z nas ma jakiegoś sąsiada, znajomego lub członka rodziny, który zachowuje się podobnie do serialowego Arnolda Boczka.

Świat według Kiepskich cechuje się niepowtarzalnym klimatem. Mimo, że obiektywnie, życie bohaterów jest negatywne, to jednak dobrze się nam kojarzy. Swojsko. Z humorem oraz dystansem, bez sztuczności zarezerwowanych na przykład dla świata gwiazd, nauczycieli szkolnych i akademickich, palestry i innych zawodów. Których przedstawiciele pragną wyróżniać się przeszacowanym autorytetem i „ogładą” wyniesioną do kabotyńskich rozmiarów.

Świat według Kiepskich. Aktor wcielający się w Boczka powiedział całą prawdę

Dariusz Gnatowski, mimo że jest gwiazdorem telewizji Polsat ma ogromny dystans do siebie i do świata. Wciela się w postać Arnolda Boczka. Razem z takimi kultowymi artystami jak Andrzej Grabowski i Ryszard Kotys (Ferdkiem oraz Paździochem) wytworzyli jedyną w swoim rodzaju relację.

Dariusz Gnatowski bardzo chętnie dzieli się kulisami swojej pracy. Chociaż stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków, nie wywyższa się z tłumu, ani nie robi z siebie celebryty. Aktor bije skromnością na głowę postaci takie jak na przykład Anna Lewandowska. Żona piłkarza, która odcina kupony od swojej sławy. Małżonka Lewandowskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych raczy swoich fanów słodkimi zdjęciami ze swojego życia oraz różnymi mądrościami.

Gwiazdor serialu Świat według Kiepskich natomiast z rozbrajającą szczerością opowiedział o swojej roli.

– Bardzo lubię tę postać. Ma takie bardzo fajne cechy. Niektórzy piszą, że on jest ociężały umysłowo. Ale on ma swój świat. I to jest najważniejsze. Przypomina mi, zresztą to powtarzam na różnych spotkaniach z dziennikarzami i publicznością. Jest człowiekiem, który przypomina mi ulubionego bohatera bajkowego, a mianowicie Kubusia Puchatka. Czyli postać o wielkim sercu, a może czasem małym rozumku – wyznał Gnatowski na łamach ipla.tv.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poznasz je bez makijażu?! Gwiazdy w wersji naturalnej [ZDJĘCIA]

Jeden z ulubionych bohaterów komedii Świat według Kiepskich tą wypowiedzią podbił serca fanów. Podczas gdy w Polsce ludzie otyli mają liczne kompleksy, to postać Arnolda Boczka udowadnia, że można mieć w nosie konwenanse i być szczęśliwym w swoim świecie i w swoim życiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje menadżer największych sław! Nie miał nawet 40 lat
  2. Fani M jak Miłość nie mogą uwierzyć! Kolejna uwielbiana gwiazda odchodzi, co tam się wyprawia?!
  3. Widzowie „Barw Szczęścia” w żałobie. Śmierć uwielbianej postaci wstrząsnęła fanami

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 roku

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/