Boczek z Kiepskich po latach pokazał się na salonach. Strasznie się zmienił

Boczek z Kiepskich po latach pokazał się na salonach. Strasznie się zmienił Źródło: YouTube/Polsat

Świat według Kiepskich jest polskim sitcomem, któremu udało się zdobyć wielką popularność. Posłużyły temu między innymi charakterystyczne postaci, których nie sposób nie lubić. Jedna z nich zmieniła się nie do poznania.

Świat według Kiepskich to popularny serial komediowy emitowany w telewizji Polsat. Jego bohaterowie już od 20 lat bawią polskich widzów niesamowitymi historiami. Niebawem premierę mieć będzie kolejny sezon przedstawiający ostatnie losy rodziny Kiepskich oraz ich sąsiadów. 

Przez tyle lat większość aktorów zmieniła się nie do poznania. Można tak powiedzieć o niemal każdym z występujących, są jednak tacy, którzy zmienili się w wyjątkowo pozytywny sposób. Jedną z takich postaci jest serialowy Arnold Boczek, jeden z ulubionych bohaterów fanów serialu Polsatu.

Świat według Kiepskich powraca po latach. Co za zmiana bohatera!

Większość aktorów rzadko pokazuje się na salonach, jednak są tacy, którzy się na to decydują. Przez lata unikał tego między innymi Dariusz Gnatowski, który wciela się w postać jednego z sąsiadów rodziny Kiepskich. Po długim czasie znów zobaczyliśmy go na czerwonym dywanie. Wiele osób było pod wrażeniem jego wyglądu.

Mężczyzna skończy w tym roku 58 lat, jednak pomimo swojego wieku, wygląda bardzo dobrze. W oczy rzuca się przede wszystkim to, że udało mu się znacznie schudnąć, co jest efektem kampanii, którą zaczął wspierać. Zdrowy tryb życia zdecydowanie mu służy – aktor wygląda znacznie lepiej, niż choćby kilka lat temu!

Z pewnością wpływ na to miała jego walka z cukrzycą, o której napisał jakiś czas temu książkę. "Dieta bez wyrzeczeń" opowiada między innymi o zmianach, jakie gwiazdor serialu wprowadził w swoim życiu, by czuć się lepiej i nie bać się choroby, którą u niego wykryto.

Dieta służy aktorowi

Gnatowski jest kolejnym przykładem na to, że odpowiednia dieta może zdecydowanie służyć człowiekowi. Jego osoba może być przykładem dla innych, którzy także chcieliby zmienić swoje nawyki żywieniowe. W takiej formie aktor z pewnością będzie mógł poświęcić się dalszej pracy na rzecz popularnego serialu, choć charakteryzatorzy pracujący przy serialu będą musieli się solidnie napracować, by Gnatowski "nabrał" masy serialowego Boczka.

Dariusz Gnatowski na ramówce Polsatu zaprezentował się w czarnym stroju, który dodatkowo optycznie go wyszczuplał. Patrząc od góry ma na głowie czarny, materiałowy kaszkiet, czarną, jakby satynową koszulkę, czarny garnitur, ciemne jeansowe spodnie i brązowe, eleganckie buty. Chętnie uśmiechał się do zdjęć. Szczególną uwagę fanów zwróciła jego broda, kiedyś brązowa, teraz wyraźnie poszarzała. Podobnie jak ciało, twarz serialowego Boczka wyraźnie zeszczuplała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według Kiepskich obchodzi w tym roku swoje 20-lecie, a w marcu premierę mieć będzie 24. sezon przygód rodziny Kiepskich. Podczas premiery ramówki telewizji Polsat stacja przekazała, że możemy spodziewać się kolejnych szalonych przygód tytułowej rodziny, a także losów ich sąsiadów: Paździochów i samego Arnolda Boczka, w którego rolę wciela się właśnie Dariusz Gnatowski.

NAGRANIE Z RAMÓWKI STACJI POLSAT MOŻNA ZOBACZYĆ PONIŻEJ:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarobi Joanna Kulig w Hollywood? Te kwoty przyprawią was o ZAWAŁ!
  2. Kim jest przyrodnia siostra Dody? Ta historią żyła cała Polska! Co teraz robi?
  3. Legendarny kosmetyk przeceniony niemal o połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  4. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

źródło: Pomponik

Następny artykuł