świat według kiepskich
screen/youtube/HIT czy KIT ?
Patryk Korzec - 30 Grudnia 2018

Tysiące Polaków wyląduje na bruku, nie ma dla nich ratunku. Skończą gorzej niż Boczek z Kiepskich

"Świat według Kiepskich" to czołowy polski serial komediowy, który obnaża wszystkie najgorsze cechy polskiego społeczeństwa, pokazując je w satyryczny sposób. Teraz jednak okazuje się, że serialowa rzeczywistość dla tysięcy Polaków może już wkrótce być codziennością, a oni sami podzielą los Arnolda Boczka. 

"Świat według Kiepskich" dla wielu jest nieco głupawą komedią o niewygórowanym poczuciu humoru. W zamyśle twórców jednak miała ona uwrażliwić widzów na największe wady polskiego społeczeństwa, takie jak chamstwo, alkoholizm, lenistwo czy problemy pokroju biedy i bezrobocia. Teraz okazuje się, że rzeczywistość formatu telewizji Polsat dla tysięcy widzów może już wkrótce stać się tak realna, jak nigdy przedtem. Przez rozpoczynającą się rewolucję wiele osób skończyć może gorzej niż serialowy Arnold Boczek, bez szansy na lepsze życie.

Przerażająca rewolucja wchodzi w życie

Wraz z początkiem nowego roku w życie ma wejść kolejna rewolucja w handlu. Chodzi oczywiście o zaostrzenie zakazu handlu w niedziele, który od dawna już budzi ogromne kontrowersje w naszym kraju. Zgodnie z doniesieniami, od 1 stycznia będziemy musieli pogodzić się z tym, że zakupy w niedzielę zrobimy wyłącznie jeden raz w miesiącu, a lista placówek, którym do tej pory udawało się ominąć ten zakaz, będzie znacznie krótsza. Taka sytuacja zdaniem specjalistów przynieść może tragiczne konsekwencje dla tysięcy Polaków, jednak i wśród przeciętnych klientów słychać liczne głosy niezadowolenia. Przyzwyczajeni byliśmy do cotygodniowego robienia zakupów w niedzielę, a teraz cały harmonogram tygodnia runął, przez co ludzie dopiero zaczynają się przyzwyczajać do nowych zwyczajów. Dodatkowym problemem jest również ciągłe sprawdzanie, który weekend będzie radosny i zakupy zrobimy, a w którą niedzielę będziemy musieli obejść się smakiem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocianCzytaj dalej

Codzienność z serialu "Świat według Kiepskich" dla wielu stanie się prawdziwym życiem

Specjaliści wskazują, że takie zaostrzenie zakazu handlu może być tragiczne w skutkach dla tysięcy właścicieli małych sklepików. Już niedługo mogą oni stracić wszystko i drastycznie obniży się ich stopa życiowa. - Wprowadzenie na Węgrzech niedziel wolnych od handlu skończyło się drastycznym upadkiem handlu. Boję się, że ten węgierski scenariusz będzie się realizować również w Polsce. Centra miast zaczną się wyludniać, bo małe sklepiki zaczną padać na potęgę - wyjaśnia w rozmowie z portalem innpoland.pl Zbigniew Kmieć, ekspert Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Już w momencie częściowego zakazu ich przychody znacznie spadły, a po kolejnym zaostrzeniu przepisów może dojść do katastrofy. Tysiące Polaków skończą niczym Boczek z serialu "Świat Według Kiepskich", który borykać się musiał z problemami, które dla wielu z nas były jedynie śmiesznym żartem. Najgorsze jest jednak to, że w tym przypadku nie wystarczy przełączyć kanał bądź wyłączyć telewizor, na który bankrutów zresztą i tak nie będzie stać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polacy dostaną po 50 złotych, a inni fortunę za przychodzenie do Biedronki. Wielkie szaleństwo w sklepie!
  2. Kaufland splunął w twarz legendarnego twórcy żywności! Klienci nie mogą uwierzyć, to koniec
  3. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  4. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się zdziwić
  5. I to zdjęcie zrobiło jej DZIECKO?! Burza w sieci po fotografii GIGANTYCZNEGO biustu Rozenek
Andrzej Duda MEMYAndrzej Duda do dziś nie może się pozbierać! Najlepsze polityczne memy w 2018 rokuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News