Boczek z "Kiepskich" zmienił się nie do poznania! Opadną wam szczęki

Boczek z "Kiepskich" zmienił się nie do poznania! Opadną wam szczęki Źródło: wikipedia.org

Świat według Kiepskich to serial powszechnie znany przez widzów w całej Polsce. Obok kultowych postaci, którymi są zdecydowanie Ferdynand Kiepski i Marian Paździoch, fani również uwielbiają sympatycznego pana Boczka. Ten ostatni zmienił się niedawno nie do poznania! Opadną wam szczęki.

Świat według Kiepskich jest charakterystycznym serialem, który nadal ogląda wiele osób. Jego główną ideą jest piętnowanie patologii w polskim wydaniu, na którą składa się alkoholizm, brak podstawowego wykształcenia, chamstwo i egoizm. Wszystko to okraszone jest humorem i aluzjami. Jedną z postaci należących do "trójcy" ważnych bohaterów reprezentujących pospolitych mężczyzn, których jedyna rozrywka to raczenie się alkoholem w wolnej chwili - jest Arnold Boczek. Od wszystkich odróżnia go zdecydowanie tusza, która jednoznacznie go charakteryzuje.

Czy nazwisko "Boczek" dalej odzwierciedla rzeczywistość?

W ostatnim czasie Dariusz Gnatowski (bo właśnie tak nazywa się popularny aktor będący odtwórcą roli Arnolda Boczka) mocno dbał o swoją linię. Nic więc dziwnego, że konsekwentna i wytrwała praca w kierunku pozbycia się nadprogramowych kilogramów doprowadziła go ostatecznie do celu. Kiedy pokazał się na ściance - wszyscy byli w szoku. Nie mogli uwierzyć, że to on. O szczegółach swojej przemiany postanowił opowiedzieć na łamach tygodnika "Na Żywo": - Mogłem liczyć na żonę i córkę. Dzięki nim tak naprawdę wyszedłem na prostą. Jak się przechodzi na dietę, to dopiero wtedy człowiek zaczyna gotować na poważnie. Dzięki temu ma się pełną kontrolę, co się naprawdę je. Najtrudniej wyrzucić węglowodany, czyli to, co łasuchy lubią najbardziej - ciasta i wszelkie słodkości - z uśmiechem przyznaje aktor dla "Na Żywo".

- Jeśli chce się żyć, to zrezygnowanie ze słodyczy nie jest jakimś arcytrudnym przedsięwzięciem. Moja żona jest weganką. Gotuje dla siebie i ja czasem z tego korzystam. Jemy wspólnie sałatki i warzywa - opowiada. - Uprawiam nordic walking, czyli chodzenie z kijkami. Poza tym pływam w basenie i jeżdżę na rowerze stacjonarnym. Odpowiednio dozowany ruch plus dieta sprawiły, że schudłem 25 kilogramów - z dumą wypowiada się o swoim wyczynie aktor w wywiadzie dla "Na Żywo".

Cukrzyca i zmiana życia o 180°

Niewiele osób wie, ale Dariusz Gnatowski zmaga się z cukrzycą. Gdy tylko dowiedział się o diagnozie - natychmiast zmienił swoje życie. Na szali stała bowiem nawet utrata wzroku. Swoją przemianą inspiruje innych. Postanowił bowiem ruszyć z fundacją "Wstańmy Razem. Aktywna Rehabilitacja". Dzięki temu wspaniałemu pomysłowi wiele osób zna nowoczesne sposoby radzenia sobie z chorobą, a także na bieżąco otrzymuje wsparcie. Odchudzony Dariusz Gnatowski, fot. gala.pl   ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie TEGO!
  2. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  3. Małgorzata Rozenek prosi o pomoc. Fani są wzruszeni jej apelem
  4. Uwielbiany aktor WYRZUCONY z „M jak Miłość”! Skończy jak Hanka w kartonach?!
  5. Wojciechowska i Kossakowski przekazali smutne informacje. Wielka szkoda

   

     

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News