Świat według Kiepskich odpala dziś petardę. Wszystko przez babkę Kiepską

Świat według Kiepskich odpala dziś petardę. Wszystko przez babkę Kiepską Źródło: Youtube/Polsat

Świat według Kiepskich to serial, który robi wszystko, by fani się nim nie znudzili. Jak do tej pory producentom wychodzi to świetnie i ciągle zaskakują swoich widzów. W odcinku, który zostanie wyemitowany dziś odpalą oni prawdziwą petardę. Do gry wróci babka Kiepska, o której dawno w serialu nie słyszeliśmy.

Świat według Kiepskich to serial, którym Polacy od lat żywo się interesują. Nic dziwnego! Komedia idealnie przerysowuje i obśmiewa największe stereotypy dotyczące naszego społeczeństwa. Do tego wspaniała obsada, która w swoich rolach spełnia się stuprocentowo jest gwarancją sukcesu. W odcinku, który dziś wyemituje Polsat producenci postanowili odpalić prawdziwą petardę. Wrócą do wątku, który od dawna w filmie nie gościł. 

Świat według Kiepskich przypomni babkę Kiepską

Babka Kiepska jest postacią zdecydowanie kultową. W serialu fenomenalnie zagrała ją Krystyna Feldman - aktorka, która swoim kunsztem poruszyła serce wszystkich Polaków. Artystka zmarła niestety w 2007 roku, co pogrążyło w smutku i żalu wszystkich jej fanów. Twórcy serialu nie zdecydowali się na zastąpienie Feldman inną aktorką, co wydaje się być słuszną decyzją, nikt bowiem nie byłby w stanie stworzyć tak wspaniałej kreacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od momentu odejścia artystki, wątek babki Kiepskiej przeniósł się raczej do zagadnień teoretycznych, jednakże w ostatnich odcinak zupełnie przestał się pojawiać. Dziś za to producenci odpalają petardę i wracają do kultowej postaci. Każdy fan serialu będzie zachwycony tym, co się wydarzy. 

Zamieszanie przy ulicy Ćwiartki 3/4

W dzisiejszym odcinku u Paździochów pojawi się Święty Obraz Wędrujący. Cała społeczność kamienicy zacznie nawiedzać ich mieszkanie, a przedsiębiorczy sąsiedzi Ferdynanda uczynią z tego okazję do zarobku. Przed drzwiami mieszkania, w którym zaczną gromadzić się ludzie - postawią puszkę, do której będzie można wrzucać datki. To oburzy Kiepskiego, który stwierdzi, że nie są oni godni przyjmowania tak ważnego obrazu, skoro i tak stawiają na pieniądze.

Ferdynand Kiepski, który nigdy nie żył dobrze ze swoją teściową, nagle uzna, że Rozalia Kiepska była jedyną kobietą, która miała rozliczne, religijne zasługi i byłaby godna przyjmowania takiej świętej rzeczy. Przez to zacznie domagać się, by obraz trafił do jego rodzinnego mieszkania. Taki zwrot akcji, w którym nagle zięć zacznie doceniać teściową, będzie w skali całej produkcji czymś niesamowitym. 

ZOBACZ TAKŻE:

1. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
2. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
3. Polityczny koniec Jakiego. Kaczyński zdecydował?
4. Królowa Elżbieta jest śmiertelnie chora? "Widać objawy"
5. Syn Martyniuka odciął się od córki? Rodzice bardzo się o niego martwią

Źródło: Telemagazyn

 

Następny artykuł