Po latach testament Babki z Kiepskich ma wielkie znaczenie. Ponadczasowe słowa

Po latach testament Babki z Kiepskich ma wielkie znaczenie. Ponadczasowe słowa

Świat według Kiepskich od 10 lat gości na antenie telewizji Polsat i wciąż gromadzi spore grono fanów. Jedną z ukochanych postaci widzów była seniorka rodu Rozalia Kiepska znana powszechnie jako Babka z Kiepskich. Krystyna Feldman, która wcielił się w tę postać, pozostawiła po sobie piękny i ponadczasowy testament.

Świat według Kiepskich to jeden z najpopularniejszych komediowych seriali w Polsce. Nic więc dziwnego, że jego bohaterowie są już postaciami niemal symbolicznymi, a ich słynne cytaty pamiętane są przez lata. Jedną z ulubionych twarzy Świata według Kiepskich - obok Ferdynanda Kiepskiego, Paździocha czy Boczka - była Babka Kiepska, którą zagrała wybitna polska aktorka Krystyna Feldman. Babka Kiepska znana była przede wszystkim ze swojej religijności, ciętego humoru i zabawnych sprzeczek ze swoim zięciem Ferdynandem, którego nazywała "Kanalią". W swoją postać Krystyna Feldman wkładała bardzo wiele serca, co spotkało się z zachwytem widzów. Babka Kiepska stała się postacią niemalże kultową.

Piękny testament Babki z Kiepskich - fani są wzruszeni

Jednak Babka z Kiepskich znana jest nie tylko z doskonałego humoru na ekranie. Krystyna Feldman, która zmarła 24 stycznia 2007 r., pozostawiła po sobie wyjątkowy testament dla swoich fanów. Wśród wypowiedzianych przez nią słów odnaleziono piękny cytat będący ponadczasową wskazówką nie tylko dla widzów serialu Świat według Kiepskich. - Najważniejsze to zacząć nowy dzień od dobrych myśli. Każdy dzień musi przynieść jakiś pożytek, żeby nie był stracony. Trzeba pamiętać o ludziach i o Bogu. I to od samego rana - to słowa Krystyny Feldman, które są nie tylko cytatem sławnej osoby, ale mogą być postrzegane jako testament tej wybitnej aktorki.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Świat według Kiepskich to tylko fragment aktorskiej twórczości Feldman

Fani talentu i mądrości życiowej Krystyny Feldman nie kryli zachwytu nad jej ponadczasową sentencją. - Mądre słowa. Wspaniała aktorka, brakuje dziś takich mądrych, utalentowanych i skromnych aktorek - pisała jedna z internautek. Świat według Kiepskich to tylko jeden z wielu aktorskich kreacji Krystyny Feldman. Odtwórczyni roli Babki Rozalii Kiepskiej była dwukrotną laureatką Orła za drugoplanową rolę w filmię To ja, złodziej i pierwszoplanową w filmie Mój Nikifor.  Krystynę Feldman niewątpliwie charakteryzowała głęboka życiowa mądrość. Jej dowodem są słowa testamentu, które pokazują, w jaki sposób serialowa Rozalia Kiepska podchodziła do swojego zawodowego życia. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Fani nie będą zadowoleni
  2. Kim jest żona Jurka Owsiaka? Są razem od 40 lat!
  3. Świat według Kiepskich od kulis. Twórcy zdradzili sekrety planu serialu
  4. Świat według Kiepskich: Serialowy Paździoch przechodzi okropne katusze! Strach go niszczy
  5. Świat według Kiepskich: Eros i medycyna to hit!
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Następny artykuł