Helena ze "Świata według Kiepskich" po 21 latach się wygadała. Widzowie nie dowierzają, co się dzieje, gdy kamery są wyłączone

Helena ze "Świata według Kiepskich" po 21 latach się wygadała. Widzowie nie dowierzają, co się dzieje, gdy kamery są wyłączone Źródło: Ipla TV

"Świat według Kiepskich" nieustannie pozostaje jednym z ulubionych seriali Polaków. Wiele osób oglądając kolejne perypetie rodziny Kiepskich zastanawia się, co dzieje się za kulisami. Serialowa Helena, Renata Pałys, zdradziła pewien szczegół, który fanów doprowadzi do łez.

Polacy początkowo sądzili, że to koniec produkcji "Świat według Kiepskich" - w mediach co chwila pojawiały się sprzeczne informacje. Renata Pałys w rozmowie z Interią zdradziła, że kolejne sezony owszem będą. Jeden tuż po wakacjach, a aktorzy wrócą na plan w styczniu. Aktorka zdradziła też dziennikarzom pewien sekret.

W serialu "Świat według Kiepskich" nic nie jest takie, jakie się wydaje

Serialowa Helena Paździoch jest w scenariuszu żoną Mariana Paździocha, czyli 88-letniego Ryszarda Kotysa. Na ekranie można zauważyć, że to wiecznie kłócące się małżeństwo, a przyczyną sporu może być największy banał. Helena nieustannie strofuje swojego męża, a ten ciągle na nią narzeka. Renata Pałys zdradziła, czy w rzeczywistości, kiedy już gasną światła kamer, również są wobec siebie tacy surowi.

- Bardzo się lubimy, jesteśmy nierozłączni nie tylko przed kamerą, ale i w garderobie. Mam dla Ryśka ogromny szacunek. Wiele mu zawdzięczam jako aktorka i człowiek. Chętnie korzystam z jego cennych rad. Odwdzięczam mu się, jak umiem, troską i opieką na planie. Zresztą dbamy o siebie nawzajem - jak na stare, dobre małżeństwo przystało. Co zabawne, niektórzy ludzie myślą, że naprawdę jestem żoną Rysia Kotysa. Inni są zdezorientowani. Kiedyś załatwiałam sprawę w banku. Obsługiwał mnie sam dyrektor, który orzekł, że muszę przyjść z mężem. - Tylko z tym prawdziwym - dodał niepewnie - opowiada serialowa Helena w rozmowie z Interią.

Mąż Renaty Pałys ma do niej duże zaufanie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niektórzy widzowie byli przekonani, że Ryszard Kotys jest mężem Renaty Pałys, a także że poza kamerą również nie mogą się dogadać. W końcu na planie ich spięcia wyglądają bardzo realistycznie. Na szczęście aktorzy mają do siebie ogromny szacunek, uczą się od siebie i dają sobie wzajemne rady. Co ciekawe, mąż serialowej Heleny również jest aktorem. Są ze sobą od 38 lat, a duży staż wiąże się też z ogromnym zaufaniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości
2. Tragiczne doniesienia z Polski. Wśród rannych są dzieci
3. Dziennikarze na tropie ogromnej afery wyborczej. Zakonnice z Domu Opieki mogły wypełniać karty za podopiecznych, 100% poparcia uzyskał tam Andrzej Duda

Mało kto wie, że serialowa porywcza Helena szczególnie wykorzystała czas, kiedy nie były realizowane zdjęcia do produkcji. Zajęła się porządkami, czytaniem książek, a prawdziwą radość sprawił jej powrót do dawnych zainteresowań - robienia na drutach i szycia na maszynie. Kto by pomyślał, że aktorka ma tak spokojną duszę?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
  2. Adam Małysz podpadł tysiącom Polaków. Powód to jego najnowsze zdjęcie, fani byli bezlitośni (FOTO)
  3. Emeryci dostaną nawet po 33 tys. złotych? Wszystko gotowe, projekt w Senacie
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. We dwóch weszli do sklepu Biedronki, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Kamery monitoringu wszystko nagrały
  8. O mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny los
  9. Dramat Katarzyny Łaniewskiej. Aktorka prawie nic nie widzi, Polskę obiegła smutna wiadomość

Źródło: Interia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News