Kultowy aktor ze "Świata według Kiepskich" przeszedł niesamowitą przemianę. Serialowy Boczek jest nie do poznania

Kultowy aktor ze "Świata według Kiepskich" przeszedł niesamowitą przemianę. Serialowy Boczek jest nie do poznania Źródło: screen ipla.tv

"Świat według Kiepskich" na przestrzeni lat już nie raz zaskakiwał swoich widzów. Tym razem kolejny gwiazdor tego serialu przeszedł oszałamiającą metamorfozę.

"Świat według Kiepskich" przez lata emisji stał się już wręcz kultowym serialem komediowym w naszym kraju i ciężko sobie nawet wyobrazić, że Polsat mógłby kiedyś z niego zrezygnować. Podczas ostatniej imprezy, na której prezentowano jesienną ramówkę stacji, pojawiło się wiele gwiazd. Jedną z nich był Dariusz Gnatowski, który wciela się w postać niezapomnianego Boczka.

Aktor przeszedł prawdziwą metamorfozę i porównując jego starsze zdjęcia z tymi najnowszymi widać diametralną różnicę - i to zdecydowanie na plus. Zapowiada się również, że to nie koniec zmian w wyglądzie aktora, których będziemy świadkami w najbliższym czasie.

Aktor serialu "Świat według Kiepskich" przeszedł prawdziwą metamorfozę

Na początku roku show-biznes zaniemówił po tym, jak zobaczyliśmy metamorfozę Andrzeja Grabowskiego, którzy dzięki operacji zmniejszenia żołądka schudł ponad 40 kilogramów i teraz wygląda jak zupełnie inny człowiek. Jak się okazuje, nie tylko serialowy Ferdek postanowił wziąć się za siebie i zadbać o figurę, a przede wszystkim zdrowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dariusz Gnatowski od wielu lat ma problemy z nadmiarem kilogramów, a w pewnym momencie było widać, że aktor znowu przybrał na wadze. Winna okazała się choroba, a dokładniej cukrzyca, o której aktor nie miał zielonego pojęcia. Zarówno jeżeli chodzi o początek choroby, jak i jej konsekwencje.

 - Jestem chory na cukrzycę od x lat. Nie wiem, kiedy tak naprawdę się zaczęło. Potem poczułem, że coś jest nie tak i zacząłem się leczyć. Nie miałem świadomości, że cukrzyca jest przewlekłą chorobą, która rozwija się przez lata i prowadzi do poważnych skutków i powikłań - mówił Dariusz Gnatowski w DDTVN.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji ws. śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Prokuratura wydała oficjalny komunikat
2. Ile zarabiał Piotr Woźniak Starak? Zarabiał fortunę, w pełni zasłużenie

Jednak w końcu aktor postanowił coś zrobić ze swoją dolegliwością i przeszedł na dietę, dzięki której schudł 25 kilogramów i nie zamierza na tym poprzestać. W swojej odmienionej formie Gnatowski pokazał się podczas ostatniej imprezy Polsatu. Jego wygląd zrobił na wszystkich piorunujące wrażenie. Mimo luźniej koszuli widać gołym okiem, że sylwetka aktora jest o wiele szczuplejsza i bez wątpienia jest to bardzo dobra zmiana i początek jeszcze większej metamorfozy.

uploaded

 

  1. Na jaw wyszła tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka. Tylko garść Polaków o tym wiedziała. Zbieramy szczęki z podłogi
  2. Tłumy gwiazd na pogrzebie Woźniaka-Staraka. Padły poruszające słowa: ''Nie mam już serca''. Wszyscy płakali
  3. Wiadomo, kim są ofiary wybuchu w Warszawie. Do mediów wyciekły szczegóły
  4. Lekarz odbierał poród trojaczków. Przy drugim dziecku nie mógł uwierzyć własnym oczom. Miał do czynienia z wyjątkowo rzadkim przypadkiem
  5. Drugi dzień pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zebrani spojrzeli w niebo i ujrzeli jego rodzinę

źródło: Plejada

Następny artykuł