Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku

Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku Źródło: Świat według kiepskich

Świat według Kiepskich to serial który pokochały miliony. Szara rzeczywistość ukazana w groteskowy sposób spodobała się widzom na tyle, że serial emitowany jest już od 19 lat. Wiele osób jest już tak związanych z produkcją, że czasem zapominają, że ukazani w niej ludzie to tylko aktorzy, którzy na co dzień wiodą zupełnie inny byt.

Świat według kiepskich bez wątpienia może zapewnić popularność. Przekonał się o tym jeden z głównych bohaterów - Arnold Boczek. Wcielający się w tę rolę Dariusz Gnatowski musiał uciec na wieś, aby wyzwolić się od ciekawskich osób i znaczących spojrzeń. Takiej decyzji zdecydowanie nie spodziewali się jego wierni fani.

Świat według kiepskich zmienił jego życie. Przez to on musiał zmienić miejsce zamieszkania

Dariusz Gnatowski przez wiele lat mieszkał w Kazimierzu, gdzie wiódł nieco rozrywkowe życie. Chociaż miał tam doborowe towarzystwo i wiele atrakcji, to po jakimś czasie zaczęło męczyć go takie życie.

Razem z żoną przeniósł się do wsi pod Krakowem, gdzie cieszą się ciszą i spokojem. Taka decyzja bardzo zdziwiła wiele osób, które były przekonane, że aktorzy zawsze wybierają miasto i jego uliczny zgiełk. - Dziś mieszkamy pod Krakowem. Obawialiśmy się trochę, że to daleko i nikt nas nie będzie odwiedzał. Nic podobnego! Gdy się tylko przeprowadziliśmy, przez cały rok co sobotę była parapetówka. Mamy duży ogród z tarasem, więc imprezowaliśmy na świeżym powietrzu. Żona jest fascynatką ogrodu. Ja zdecydowanie wolę w nim odpoczywać niż pracować. Na wsi mniej odczuwamy skutki popularności niż w mieście. Wszyscy już się przyzwyczaili, że tam mieszkamy - opowiedział popularny "Boczek".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dariusz Gnatowski we wzruszających słowach o swojej żonie

Odtwórca roli Boczka w czułych słowach opowiedział również o swojej żonie oraz jej cechach charakteru. Aktor wyznał również, że w życiu ma już dość szaleństw. Teraz nadszedł czas na ustatkowanie. - Żona fajna jest. Bardzo ładna, sympatyczna. Gdy się czymś pasjonuje, to do końca. Ze mnie to raczej słomiany ogień. Ania jest świetną matką i żoną, bez zarzutu prowadzi nasz rodzinny interes. Oboje jesteśmy optymistami. Choć Ania jest bardziej stonowana. Wariackie impulsy wychodzą raczej ode mnie. Przyznam jednak, że troszkę już w życiu poszaleliśmy i teraz najbardziej nas kręci święty spokój - opowiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje legendarna aktorka. Fani i rodzina są zdruzgotani straszną informacją 
  2. Pan młody stanął przed ołtarzem ze swoją narzeczoną. Nagle odwrócił się i wyznał miłość innej kobiecie na oczach wszystkich gości
  3. 80-letnia babcia porwana do agencji towarzyskiej? Policjantów ścięło z nóg, kiedy poznali prawdę
  4. USA zniosą wizy dla Polski? Padła konkretna data
  5. Wyrzucił suczkę w trakcie porodu z okna jadącego samochodu. Lekarze walczą o jej zdrowie
  6. Kierowca Ubera nie zabrał pasażerów z tęczową flagą. "Zaczyna się segregacja"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News