Kuchenne rewolucje i Świat według kiepskich łączą siły. Tego jeszcze nie wiedzieliście!

Kuchenne rewolucje i Świat według kiepskich łączą siły. Tego jeszcze nie wiedzieliście!

Świat według Kiepskich zawsze słynął z bardzo radykalnych i inteligentnie dowcipnych pomysłów. Nowe rozwiązanie pomysłodawców może was zaskoczyć. Producenci zdecydowali się na kontrowersyjny projekt i połączyli rzekomo niescalające się ze sobą światy. Okazuje się, że Kuchenne rewolucje ze Światem według Kiepskich mają wiele wspólnego. Tego jeszcze nie wiedzieliście!

Wszyscy pamiętamy, jak w nowszych odcinkach polskiego serialu komediowego "Świat według Kiepskich", w roli Magdy Gessler pojawiła się Elżbieta Romanowska. Jednak to, co ostatnio wyemitował kanał AMT Rozrywka na pewno Was zaskoczy. Na kanale AMT Rozrywka ostatnio wyemitowano niespodziewany odcinek, w którym Ferdek Kiepski występuje jako kręconowłosa blondynka. Widzowie niemal od razu zdobyli się na zaskakujące porównania.

Świat według Kiepskich wiele łączy z Kuchennymi Rewolucjami?

Wszystkim znana, m.in. z programu "Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler to bardzo charakterystyczna postać. Często jej wyróżniający się sposób bycia i stylizacje są parodiowane. Parodie bywają zawsze lepsze lub gorsze, bardziej śmieszne i mniej śmieszne. Wybitny polski aktor Andrzej Grabowski kojarzony z rolą Ferdka Kiepskiego z serialu "Świat według Kiepskich" odważył się sparodiować celebrytkę TVN-u.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Lekka nadwaga, kwieciste luźne sukienki w pstrokatych kolorach, długie kręcone blond włosy, liczne naszyjniki i korale zwisające na szyi i różowe policzki - te wszystkie cechy odróżniają charakterystyczną Magdę Gessler od innych osobowości telewizyjnych. Fredka Kiepskiego rozpoznamy za to po takich znakach szczególnych, jak: nadwaga podkreślona okrągłym, zwisającym brzuchem, łysiejąca głowa, gęste wąsy pod nosem i piwo Mocny Full w dłoni. Wbrew pozorom, tak odmienne postaci z takimi zupełnie odmiennymi atrybutami, więcej łączy niż dzieli.

Magda Gessler ze Świata według Kiepskich

Ferdek Kiepski reprezentuje "Świat według Kiepskich", zaś Magda Gessler to pierwszoplanowa postać "Kuchennych Rewolucji". Mimo, że bohaterowie pochodzą z obcych dla siebie światów, dla prawdziwego aktora nie ma nic ciekawszego niż wyzwania. Andrzej Grabowski ubrał sukienkę i blond perukę, a widzowie niemal się rozpłynęli. Piorunujący efekt aktor osiągnął w bardzo prosty sposób a typowe dla siebie gęste ciemne wąsy zupełnie w tym nie przeszkodziły. Wystarczyło tylko Ferdka pomalować: głównie twarz: usta, oczy, brwi i policzki; ubrać w jaskrawo-czerwoną sukienkę; łysiejącą głowę ubrać w perukę imitującą naturalnie kręcone włosy Magdy Gessler i sprawa załatwiona. Parodia Magdy Gessler jeszcze w takie formie w serialu "Świat według Kiepskich" miejsca nie miała. Świat według kiepskich fot. AMT Rozrywka fot. AMT Rozrywka ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  2. Barbara Kurdej-Szatan poważnie chora. Wyniki badań są bardzo złe
  3. Syn Martyniuka z tajemniczą kobietą. Pokazał ją przypadkiem
  4. Zenek chce wywieźć syna za granicę. W Polsce nikt mu nie pomoże
  5. Norbi pod ostrzałem widzów. „Ryczący prymityw”
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News