Świat według Kiepskich i zmiana Boczka
screen/YouTube
Mateusz Sidorek - 29 Stycznia 2020

Co się z nim stało? Boczek z Kiepskich drastycznie się zmienił, nie przypomina samego siebie

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" zmieniła się nie do poznania. Co się stało z Boczkiem? Aktor zaskoczył widzów radykalną zmianą swojego wyglądu.

Grający w serialu "Świat według Kiepskich" Dariusz Gnatowski przeszedł metamorfozę. Serialowy Boczek pojawił się podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Wygląd aktora to dowód na to, że przejął się swoim stanem zdrowotnym.

"Świat według Kiepskich" przyzwyczaił już widzów do widoku Arnolda Boczka. Sąsiad Ferdynanda Kiepskiego wyróżniał się przede wszystkim ogromnym rozmiarem. Chociaż znacząca nadwaga i niepohamowany apetyt pasowały do postaci pracującego w rzeźni i kochającego kiełbasę Boczka, Dariuszowi Gnatowskiemu niekoniecznie wychodziło to na zdrowie.

Agnieszka Chylińska chciała zachować wszystko w tajemnicyAgnieszka Chylińska chciała utrzymać wszystko w tajemnicy. Ujawniono fakty o jej mężuCzytaj dalej

Boczek z serialu "Świat według Kiepskich" chudszy o 25 kilogramów

Otyłość to nie jedyna choroba, z którą mierzy się gwiazda serialu "Świat według Kiepskich". Dariusz Gnatowski zmaga się również z dużo poważniejszym schorzeniem. Aktor choruje na cukrzycę typu 2, co prawdopodobnie przyczyniło się do tego, że w pewnym momencie życia Gnatowski znacząco przybrał na wadze. Warto zaznaczyć, że przy cukrzycy nadwaga jest bardzo niebezpieczna. Kiedy aktor pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, zadziwił wszystkich obecnych swoją sylwetką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Disco poloSą zdjęcia, Marcin Miller z Boys już dłużej nie może ukrywać prawdy. Wielu fanom opadły szczękiCzytaj dalej

Boczek, którego pamiętamy z serialu "Świat według Kiepskich", schudł aż 25 kilogramów. Aktor podobno przeszedł na odpowiednią dietę, żeby zapanować nad swoją wagą. Pomogła mu również jego żona, która jest weganką. Wybranka Gnatowskiego bardzo surowo pilnuje przestrzegania diety przez męża. Wie, że przy cukrzycy jest to szczególnie ważne, a lekceważenie może mieć niebezpieczne konsekwencje. Dzięki odchudzającej diecie serialowy Boczek ma nie tylko poprawić wygląd, ale również zyskać lepszą kondycję.

Dzisiaj grzeje:

1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Świat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje wybitna artystka, ogromna strata

Uczestnicy prezentacji Polsatu zgodnie przyznali, że aktor serialu "Świat według Kiepskich" przeszedł wyraźną metamorfozę. Dariusz Gnatowski wygląda dużo zdrowiej. Utrata 25-ciu kg wyszła mu tylko na dobre. Na pewno ułatwi mu to także walkę z cukrzycą. Fani serialowego Boczka mogą odetchnąć z ulgą.

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. W PRL-u można je było znaleźć w prawie każdym domu. "Tabletki z krzyżykiem" niosły ze sobą ryzyko poważnych powikłań
  2. Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskich
  3. Matka z całej siły kopnęła swoją 3-letnią córeczkę. Powód? Aż się gotuje w człowieku
  4. Ujawniono, co łączy Martyniuka z Pudzianem. Nieprawdopodobne
  5. Odczuwał ogromny ból, w końcu stracił przytomność. Lekarze, patrząc na rezonans pobladli, od 10 lat miał w głowie żyjątko

TVNWszyscy bali się podobnej sytuacji. Żona Gienka Loski przekazała smutną informację o decyzji lekarzy, artysta nie poddaje się jednakCzytaj dalej

źródło: Plotek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News