Gdzie mieszka artysta grający Paździocha w "Kiepskich"? Przecieramy oczy ze zdumienia

Gdzie mieszka artysta grający Paździocha w "Kiepskich"? Przecieramy oczy ze zdumienia Źródło: screenshot/Ipla

"Świat według Kiepskich" pozwolił serialowemu Paździochowi zdobyć sławę i wielu fanów. Ryszard Kotys jednak stroni od ludzi, a na co dzień wybrał niezwykłe do zamieszkania. Od lat zajmuje ten sam dom.

"Świat według Kiepskich" nie byłby taki sam, gdyby nie postać marudnego Mariana Paździocha. Kultowy bohater cieszy się dużą sympatią widzów, a jego powiedzonka są powtarzane przy wielu okazjach. Ryszard Kotys mimo wielkiej popularności zdecydował się na mieszkanie w zaskakujących warunkach. Aż trudno uwierzyć, gdzie mieszka aktor.

Ryszard Kotys wychowywał się w mało znanej miejscowości. Już tam nie wraca

Znany z hitu Polsatu "Świat według Kiepskich" aktor na swój sukces zapracował sam. Dzięki wielkiej determinacji udało mu się wyrwać z małej miejscowości i zostać rozpoznawalnym w całej Polsce aktorem.

Ryszard Kotys urodził się w Mniowie, niewielkiej wsi w województwie świętokrzyskim. Jak w większości podobnych przypadków, nie ma tam wiele rozrywek ani dla dorosłych, ani dla dzieci. Młodzieńcze lata spędzone w tamtych okolicach mimo to na zawsze pozostaną miłym wspomnieniem dla artysty.

Jak sam przyznaje, serialowy Paździoch nie wraca tam często. Najczęściej odwiedza Mniów przejazdem, w drodze do innego celu. Wcześniej odwiedzał tam swoich rodziców, którzy zmarli jakiś czas temu. Od tej pory nie ma tam po co wracać, a całą uwagę poświęca swojemu nowemu domowi, który również mieści się w małej miejscowości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według Kiepskich: gdzie mieszka Paździoch?

Choć Kotys mógłby pozwolić sobie na życie w centrum miasta, artysta woli unikać takiego stylu życia. Choć dla niektórych to powód do zdumienia, aktor nie lubi zgiełku miasta, a zdecydowanie bardziej ceni uroki małych miejscowości. To dlatego zdecydował się na zamieszkanie w Lusowie koło Poznania. Cisza i spokój nie były jednak jedynymi powodami, dla których wybrał właśnie to miejsce.

Lokalizacja domu gwiazdora Polsatu sprawia, że nie musi on długo podróżować, gdy odbywają się kolejne zdjęcia do serialu "Świat według Kiepskich". Miejscowość leży bardzo blisko Wrocławia więc artysta nie musi się martwić, że zostawi rodzinę na długi czas. W razie potrzeby, do Warszawy także będzie mógł dostać się w ekspresowym tempie dzięki pociągom.

Jest jeszcze jeden ważny powód: w Wielkopolsce mieszka duża część rodziny jego żony. Dzięki temu Ryszard Kotys nie zmieniał miejsca zamieszkania od 20 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o ojcu Jolanty Kwaśniewskiej! Nie uwierzycie, co przeżyła Pierwsza Dama w dzieciństwie
  2. Bracia Golec unikają TEGO tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po nich nie spodziewał!
  3. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  4. Okrucieństwo mordercy jest nie do opisania. Nie żyje młoda mama, zadźgana miesiąc po porodzie, dramat na Śląsku
  5. Ciężko zahamować potok łez. Mama dała się upokarzać ludziom, żeby wykarmić dzieci
  6. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana: "Jestem zniesmaczona, rozczarowana i zwyczajnie mi przykro"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News