Córki Andrzeja Grabowskiego idą w ślady taty. Obie występują w popularnych serialach i wyszły za mąż za znanych aktorów

Córki Andrzeja Grabowskiego idą w ślady taty. Obie występują w popularnych serialach i wyszły za mąż za znanych aktorów Źródło: youtube.com/GOSSIP TV

Gwiazda serialu Świat według Kiepskich początkowo nie miała w zamyśle planów zostania aktorem. Potem środowisko tak go wciągnęło, że w jednej chwili zmieniło się w jego życiu wszystko - poznał kobietę, z którą ma dziś dwie córki. Kim tak właściwie są?

Grający w Świat według Kiepskich Andrzej Grabowski ma dwie córki, które idą w jego ślady. Mało kto wiedział do tej pory, że aktor ma dwójkę dzieci, a co więcej podzielają jego pasję. Dorosłe dziś kobiety poślubiły znanych aktorów.

Aktor serialu Świat według Kiepskich ma za zięcia prawdziwego showmana

Na studiach na PWST w Krakowie Andrzej Grabowski poznał swoją pierwszą wielką miłość - Annę Tomaszewską. Uczucie między nimi było tak silne, że doczekali się dwóch córek: Zuzanny i Katarzyny, a także wzięli ślub. Choć byli małżeństwem jedynie 28 lat, a potem się rozwiedli, dobro ich dzieci zawsze było priorytetem.

Starsza córka aktora z serialu Świat według Kiepskich, Zuzanna, urodziła się w 1983 roku. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Mało kiedy można było zobaczyć ją w telewizji. W przeciwieństwie do taty postawiła na karierę na deskach teatralnych, ale zaliczyła rolę m.in. w "Czasie honoru". W 2013 roku odbył się huczny ślub Zuzanny i znanego aktora oraz piosenkarza - Pawła Domagały. Para doczekała się też dwóch córek: 7-letniej Hanny i rocznej Barbary. Wnuczki są oczkiem w głowie dziadka.

Katarzyna również nie planowała zostać aktorką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Bardzo się lubiliśmy, a Paweł twierdzi, że się we mnie podkochiwał. Ale ja miałam chłopaka, a on dziewczynę. Wykładowcy uparcie nas ze sobą parowali przy odgrywaniu różnych scen. Najczęściej graliśmy rodzeństwo lub tańczyliśmy, bo jesteśmy podobnego wzrostu - wspomina Zuzanna.

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
2. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz 

Drugą córką Anny Tomaszewskiej i Andrzeja Grabowskiego jest Katarzyna. W 2015 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Podobnie jak tata nie planowała nigdy zostać aktorką. Zasłynęła z roli Olgi Góreckiej w M jak miłość. Także jest szczęśliwą mężatką - rok temu poślubiła Damiana Kulca, który nie tylko podbija scenę Teatru Powszechnego, ale gra też w takich produkcjach jak Komisarz Alex i Dziewczyny ze Lwowa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek dostaniesz NIEZALEŻNIE od dochodów. Jest kilka konkretnych przypadków
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zalani łzami mama i tata chcieli pożegnać synka, myśleli że nie żyje. Przytulili chłopca i lekarzom odebrało mowę
  5. Mama zobaczyła, co tata robi z maleńkim synkiem i straciła mowę. Natychmiast złapała za kamerę

Źródło: Plejada

Następny artykuł