Koszmarna wiadomość o Halince ze "Świata według Kiepskich". Trwa walka

Koszmarna wiadomość o Halince ze "Świata według Kiepskich". Trwa walka Źródło: Facebook Świat Według Kiepskich

"Świat według Kiepskich" jest emitowany przez ponad dwie dekady. Nic dziwnego, że przez ten czas telewidzowie zżyli się z ulubionymi bohaterami. Fani Marzeny Kipiel-Sztuki, serialowej Halinki, mają powody do obaw. Media obiegły koszmarne informacje na temat aktorki. Trwa walka. Sytuacja jest naprawdę poważna.

Marzena Kipiel-Sztuka, która wciela się w rolę Halinki Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich", boryka się z poważnymi problemami zawodowymi i osobistymi. Aktorka, tak jak większość kolegów po fachu, na skutek epidemii koronawirusa utraciła główne źródło dochodów, jakim były występy teatralne i praca na planach filmowych. Czas kwarantanny, który spędziła w domu, przyczynił się do pogorszenia stanu emocjonalnego kobiety. Ostatnio 54-latka zdecydowała się na szczere wyznanie, które zmartwiło jej fanów.

"Świat według Kiepskich": Halinka Kiepska jest w strasznej sytuacji

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" ma za sobą niezwykle ciężkie doświadczenia życiowe. Kobieta jest bardzo samotna. W ciągu ostatnich kilkunastu lat straciła najważniejsze dla siebie osoby. Trzech mężów Marzeny Kipiel-Sztuki zmarło w tragicznych okolicznościach. Niestety, przyszło jej także pożegnać ukochanego partnera. Mimo licznych związków aktorka nie doczekała się potomstwa. Kwarantanna wiązała się więc z czasem spędzonym bez towarzyszów. Smutek i rozgoryczenie przerodziły się w chęć sięgania po używki. Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" wyznała, że w ostatnim czasie pogrążyła się w śmiercionośnym nałogu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Przyznaję się bez bicia, że zaczęłam więcej palić - kopcę jak smok. Na szczęście słyszałam, że francuscy naukowcy mają teorię, że palenie tytoniu chroni przed wirusem - powiedziała Marzena Kipiel-Sztuka w wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium".

Marzena Kipiel-Sztuka nie poprzestaje tylko na paleniu papierosów. Ukojenie wielokrotnie przynosiły jej także napoje alkoholowe. Twierdzi jednak, że przez ostatnie miesiące nie nadużywała trunków i starała się zachować umiar i zdrowy rozsądek. Do jej ulubionych używek należy schłodzone piwo, które popija, oglądając seriale. Zażartowała, że polskich produkcji nie da się oglądać w stanie trzeźwości. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj

2. Pilny alarm sanepidu. Konkretna grupa Polaków zagrożona

3. Tragiczne wiadomości obiegły media. W czasie jednego weekendu utonęło kilkanaście osób

- Lubię wypić, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Nie będę też zaprzeczać, że go spożywam, ani opowiadać banialuków, że sporadycznie delektuję się do obiadu lampką wybornego i oczywiście bardzo drogiego wina - jak na znaną aktorkę przystało. Nie jestem hipokrytką. Potwierdzam zatem, że abstynencja z pewnością mi nie grozi - wyznała gwiazda serialu "Świat według Kiepskich". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw
  3. Anna Mucha wyszła w staniku na ulice Warszawy. Zdjęcie w sieci, widok odbiera mowę
  4. TVP przekazało przykre informacje. Nie żyje prawdziwa legenda
  5. Bolał ją brzuch, lekarze myśleli, że ma zwykłe torbiele. Podczas operacji wyjęli z niej wstrząsającą rzecz, byli przerażeni
  6. Nastolatka nie wie, jak zaszła w ciążę. Nie współżyła z chłopakiem, mówi o niepokalanym poczęciu
  7. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  8. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  9. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News