Co się z nim dzieje? Nie wygląda dobrze, Walduś z Kiepskich zmienił się nie do poznania

Co się z nim dzieje? Nie wygląda dobrze, Walduś z Kiepskich zmienił się nie do poznania Źródło: youtube/ DAWNIEJ vs DZIŚ

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" wygląda zupełnie inaczej. Walduś zmienił się nie do poznania, a najwięksi fani wręcz nie mogą uwierzyć własnym oczom.

"Świat według Kiepskich" pojawił się na antenie TV po raz pierwszy dokładnie 16 marca 1999 roku. Kolejne odcinki przynosiły serialowi jeszcze większą popularność, a bohaterowie dostarczali coraz więcej wrażeń. Niektórzy z nich do dziś cieszą oko, innych niestety zabrakło wśród nas, a kolejni są wręcz niemożliwi do poznania. Doskonałym tego przykładem jest Walduś. 

Co dzieje się z Waldusiem z serialu "Świat według Kiepskich"? 

Sympatycy "Kiepskich" już od blisko 21 lat obserwują jak zmieniają się ich ulubieńcy. Nie da się ukryć, że zdecydowanie największa metamorfoza jest zauważalna u serialowego Waldusia, granego przez Bartosza Żukowskiego. Aktor zmienił się nie do poznania, na co wpływ mają nie tylko mijające lata, ale i stres, który mu towarzyszy. 

Jeszcze do niedawana gwiazdor Polsatu cieszył się wielką popularnością w oczach widzów, jednak przez sytuację rodzinną zdecydował nieco odsunąć się w medialny cień. Żukowski od pewnego czasu toczy rozwodową batalię ze swoją żoną, gdzie stawką jest opieka nad córką. Aktor nie stronił od publicznego prania brudów zapowiadając tym samy, że nie da za wygraną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zmienił się nie do poznania

Głównie to właśnie na sądowej płaszczyźnie toczyły się wszelkie dyskusje na jego temat, gdy zdecydował się opuścić "Świat według Kiepskich". Teraz najwięcej mówi się o jego powalającej zmianie. W serwisie YouTube, twórca kanału "Dawniej vs Dziś" zajmuje się zestawianiem starych i nowych zdjęć znanych gwiazd, a tym razem na tapecie znaleźli się bohaterowie "Kiepskich", w tym właśnie serialowy Walduś. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Dawidka szukała cała Polska, nie udało się. Wygląd grobu jego ojca wywołuje ciarki, ukarany nawet po śmierci?

Aż trudno uwierzyć własnym oczom, że to wciąż ta sama osoba. Niegdyś łysy, zawsze uśmiechnięty Żukowski, teraz jest rozczochranym, zarośniętym mężczyzną z wyraźnie posmutniałymi oczami. Widząc jego teraźniejsze fotografie ciężko rozpoznać, że to ten sam Walduś, który swego czasu cieszył oko widzów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy uwięzieni w centrum epidemii. Konsulat zachęca ich do powrotu do Polski
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Młodzi wyrzucili gości weselnych, bo nie spełnili jednego warunku. Wierzyć się nie chce
  4. Jeśli zobaczysz podobne urządzenie w publicznej toalecie, natychmiast zadzwoń na policję. Ich przeznaczenie poraża
  5. Gdy dowiesz się, po co w opakowaniu na mięso jest "higieniczna wkładka", już nigdy go nie kupisz. Wielkie oszustwo producentów

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News