"Świat według Kiepskich", choroba Paździocha
wikipedia.org Ja Fryta
Weronika Wasiak - 25 Października 2020

Najpierw Boczek z "Kiepskich", teraz Paździoch. Uwielbiany aktor zmaga się z nieuleczalną chorobą

Sympatycy serialu "Świat według Kiepskich" zaniepokojeni. Najpierw wstrząsnęła nimi śmierć uwielbianego aktora, a teraz dotarły do nich informacje o stanie zdrowia odtwórcy Paździocha. Gwiazdor walczy z chorobą.

Hit "Świat według Kiepskich" od lat cieszy się ogromnym uznaniem w oczach widzów Polsatu. Niestety, od momentu emisji pierwszego odcinka do dnia dzisiejszego fani pożegnali już kilkoro bohaterów, którzy nie tylko opuścili serialowy plan, ale też opuścili nas na dobre. Przed kilkoma dniami do tego smutnego grona dołączył Dariusz Gnatowski, serialowy Boczek, który trafił do krakowskiego szpitala z ostrą niewydolnością oddechową i chwilę później zmarł.

Nagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoNagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoCzytaj dalej

Śmierć 59-latka wstrząsnęła nie tylko środowiskiem show-biznesu. Teraz sympatycy przeżyli kolejny cios. Dotarły do nich wieści w sprawie samopoczucia serialowego Paździocha. Nie jest dobrze.

Odtwórca Paździocha w serialu "Świat według Kiepskich walczy z nieuleczalną chorobą

Chociaż nie było tajemnicą, że ze zdrowiem Gnatowskiego nie jest najlepiej, bowiem ten od lat zmagał się z cukrzycą, jego nagła śmierć była dla wszystkich ogromnym szokiem. Nikt nie miał pojęcia, że jest aż tak źle. Dzień po śmierci aktora kolorowa prasa donosiła również, że chwilę przed tragedią potwierdzono u niego zarażenie koronawirusem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

Wszystko wskazuje na to, że nad "Światem według Kiepskich" ciąży potworna klątwa. Okazuje się, że problemy ze zdrowiem ma również Ryszard Kotys, czyli serialowy Paździoch. Z doniesień serwisu wtv.pl wynika, że gwiazdor ponoć od lat zmaga się z poważną chorobą, a jego stan z dnia na dzień jest coraz gorszy.

Jak możemy się dowiedzieć, Kotys ma mieć problemy z orientacją w terenie i pamięcią. Dopiero niedawno on sam zdecydował się nieco więcej opowiedzieć o tym dla jednego z tabloidów. Przyznał wówczas, że wychodząc w własnego domu niekiedy miewa problemy z trafieniem do właściwych drzwi.

Portal Onet przypomina z kolei, że przed dwoma laty aktor przeszedł poważne zapalenie płuc - od tego momentu coraz bardziej podupada na zdrowiu. Gwiazdor ponoć rozważał nawet odejście z serialu, ale ostatecznie zdecydował się nie opuszczać swojej produkcyjnej rodziny.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Od jutra gigantyczna zmiana. Trzeba się przygotować, nowe obostrzenia dotkną tysiące Polaków

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

Niestety, media donoszą, że epidemia koronawirusa może przeważyć o losach hitu Polsatu i ze względów bezpieczeństwa produkcja może chcieć zawiesić nagrania kolejnych odcinków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia w Sieradzu. Agresywne psy sąsiada rzuciły się na matkę z dzieckiem. 4-latek trafił do szpitala
  2. Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Wiemy, w jakim stanie jest prezes PZPN
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  7. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News