Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar

Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar Źródło: pikio.pl

Serial Świat Według Kiepskich jest od 20 lat miejscem pracy Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka, która stworzyła kultową kreację Halinki Kiepskiej, w życiu prywatnym nie miała tak wiele szczęścia i radości. Prawdziwy koszmar przeżyła aż trzy razy.

Świat Według Kiepskich pozwolił nam poznać Marzenę Kipiel-Sztukę jako odtwórczynię roli kultowej Halinki Kiepskiej. Aktorka, która w zabawną postać wciela się już od 20 lat, nie miała aż tak wielu zabawnych chwil w życiu, jak kreowana przez nią postać. Jej życie prywatne przeplatane było różnymi dramatami, które już na zawsze odcisnęły na niej wielkie piętno. Aż dziw bierze, że artystka była w stanie uporać się z tak wielkimi problemami.

Gwiazda serialu Świat Według Kiepskich przerywa milczenie. Smutna historia Marzeny Kipiel-Sztuki

Aktorka znana głównie z występowania w sitcomie telewizji Polsat powiedziała, że w życiu nigdy nie mogła zaznać spokoju w związku z ułożeniem sobie rodziny. Zakochiwała się trzykrotnie, jednak za każdym razem przeżywała koszmar. Partnerzy artystki umierali, a jej ostatnie małżeństwo skończyło się w wyjątkowo smutnych okolicznościach. Artystka była związana z pracownikiem stacji benzynowej Przemysławem Buksakowskim. Niestety, w życiu mężczyzny pojawiła się choroba alkoholowa, z którą nie zdołał sobie poradzić. Poprzednio związana była z Konradem Sztuką, reżyserem, który zmarł na nowotwór, a także z operatorem Mariuszem Piesiewiczem, który zmarł nagle na planie produkcji Kiepskich. 

- Jego śmierć zdarzyła się, gdy jako małżeństwo zaczęliśmy wychodzić na prostą. Kiedy miało być tak pięknie - wyznała odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marzena Kipiel-Sztuka nie wie, czy się jeszcze zakocha

Aktorka nie ukrywa, że chciałaby jeszcze przeżyć w swoim życiu miłosne uniesienia, ale boi się, że tragiczne historie z przeszłości się powtórzą.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Obława policji tuż przed Wigilią. Niebezpieczeństwo jest realne, dwóch niebezpiecznych bandytów na wolności

- Bycie singielką to nie jest sytuacja komfortowa, bo człowiek jest zwierzęciem stadnym. Czasem myślę, że może ktoś jeszcze na mnie czeka. Może siedzi na sąsiedniej ławce ze swoim psem? Ale nie planuję za dużo, bo wiem, że z życzeń i planów to... Pan Bóg się śmieje. Różne rzeczy są ludziom pisane. Jest cierpienie, śmierć, zakochanie się, przyjaźń. Tak mi się w życiu układało, że wiązałam się z mężczyznami, których nie ma już wśród nas - mówi aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie
  4. Wodecki tuż przed śmiercią miał podjąć życiową decyzję. Nie zdążył, wyszło po latach
  5. Agata Duda nagrała życzenia dla Polaków. Jej stylizacja zwala z nóg

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News