Świat według Kiepskich i dramat aktora
Screen/IPLA
- 23 Listopada 2019

Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile

Aktor serialu Świat według Kiepskich nagle stracił wzrok. Mężczyzna przeżył dramatyczne chwile i zaczął panikować, gdy jego oko było pełne krwi. Dla wybitnego kabareciarza jego sytuacja zdrowotna stała się koszmarem.

Gwiazdor serialu Świat według Kiepskich niedawno przeżył największy, życiowy dramat. Mężczyzna obudził się z zakrwawionym okiem i nagle stracił wzrok. Aktor natychmiast pojechał do Klinicznego Szpitala Okulistycznego przy ul. Sierakowskiego w Warszawie. Diagnoza, którą przedstawili mu lekarze, nie napawała optymizmem.

Aktor serialu Świat według Kiepskich ma poważne problemy zdrowotne

Wszystko zaczęło się trzy tygodnie temu. Mariusz Czajka, uwielbiany aktor serialu Świat według Kiepskich, kładł się spać i nic nie wskazywało na to, że rano pojawią się u niego tak poważne problemy zdrowotne. Gdy zadzwonił budzik i mężczyzna wstawał z łóżka nagle uświadomił sobie, że kompletnie nic nie widzi. Podszedł do lustra, jednak nie zobaczył już swojego odbicia. Artysta kompletnie oślepł.

Mama zmarłaNajstarsza mama na świecie zmarła 2 lata po porodzie. Doniesienia o jej dzieciach miażdżą serceCzytaj dalej

Dramatyczna diagnoza lekarzy

Aktor natychmiast trafił do szpitala, a lekarze szybko podjęli się leczenia, gdyż stan pacjenta był poważny. Niestety diagnoza specjalistów była dramatyczna. Okazało się, że rogówka w oku aktora odkleiła się aż w trzech miejscach. Groziła mu inwazyjna operacja i trwała ślepota. To dla aktywnego zawodowo kabareciarza i artysty był koszmarny wyrok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciasto jest przepyszne.Przepyszne ciasto zrobisz w 30 minut! Potrzebujesz tylko 3 składników, prosty przepis zawsze się udajeCzytaj dalej

Na szczęście Mariuszowi Czajce udało się trafić pod opiekę doświadczonej doktor okulistki, która uratowała nie tylko jego wzrok, ale także karierę.

– Na szczęście krótko stałem w kolejce, choć wiła się jak wąż, a pacjenci mówili mi, że czeka się nawet po kilka godzin! Potem wpadłem w ręce doświadczonej lekarki okulistki, która potraktowała laserem moje prawe oko i uratowała mi wzrok. Po tym zabiegu okazało się, że operacja nie będzie potrzebna, a ja zacząłem widzieć. Może jeszcze nie jest idealnie, ale mój stan z dnia na dzień się poprawia - opowiedział w rozmowie z SE.

Dzisiaj grzeje:

1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Gwiazdor serialu Świat według Kiepskich przyznał się, że kilka lat temu zdiagnozowano u niego nadciśnienie krwi, jednak mężczyzna zbagatelizował swój stan zdrowia i nie zadbał o jego poprawę. Na szczęście obiecał poprawę i ostro wziął się za dietę oraz regularne brał leki. Oczywiście życzymy Panu Mariuszowi szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Lidl pospiesznie wycofuje ze sprzedaży podstawowy produkt. Może wywołać raka

Włosy były dla niej utrapieniemRówieśnicy okrutnie szydzili z powodu jej włosów. Dziś nie jest im już do śmiechu, jej widok odbiera mowęCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News