Nie jest dobrze, potrzebne są leki. Halinka z Kiepskich przeżywa ciężkie chwile w związku z koronawirusem

Nie jest dobrze, potrzebne są leki. Halinka z Kiepskich przeżywa ciężkie chwile w związku z koronawirusem Źródło: YouTube ATM Grupa

Aktorka znana z popularnego serialu "Świat według Kiepskich" wyznała jak koronawirus wpłynął na jej życie. Marzena Kipiel-Sztuka przyznaje, że nie jest jej z tym łatwo i spotkała się ze znacznymi utrudnieniami. Największym z nich jest brak potrzebnego leku.

Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka odgrywająca jedną z głównych ról w serialu "Świat według Kiepskich". Popularna serialowa Halina na własnej skórze odczuła, jakie problemy stwarza koronawirus. Jeden z nich może okazać się naprawdę poważny. Do czego doszło?

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" przeżywa ciężkie chwile

"Świat według Kiepskich" od lat dostarczał widzom masę pozytywnych emocji. Niestety aktorka odgrywająca rolę Haliny Kiepskiej spotkała się w życiu prywatnym z dużymi problemami. Powodem jest pandemia, którą wywołał koronawirus

Wywiad, którego udzieliła Marzena Kipiel-Sztuka dla tygodnika "Twoje imperium" zawierał wyznania gwiazdy serialu "Świat według Kiepskich". Znaczna część odnosiła się do bieżących wydarzeń, z którymi boryka się aktualnie cały świat. Aktorka przyznała, że w znacznym stopniu wpłynęło to również na jej życie. Największym problemem okazał się brak pewnego leku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marzena Kipiel-Sztuka opowiedziała jak koronawirus wpłynął na jej życie

Aktorka znana z serialu "Świat według Kiepskich" przyznała w wywiadzie dla tygodnika "Twoje imperium", że stara się podchodzić do całej sytuacji w rozsądny sposób. Unika wychodzenia z domu, a robiąc zakupy zaopatruje się tylko niezbędne produkty. W przeciwieństwie do wielu rodaków nie kupuje towarów w hurtowych ilościach. Jednak jest jedna rzecz, której zabrakło. To potrzebny gwieździe lek.

- Na własnej skórze odczułam skutki tej niezrozumiałej dla mnie histerii. Od jakiegoś czasu biorę leki na nadciśnienie. A teraz tych niezbędnych dla mnie leków zabrakło w aptekach w całej Legnicy! Podobnie jak brakuje leków przeciwbólowych - powiedziała Marzena Kipiel-Sztuka w wywiadzie dla "Twojego imperium".

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

2. Lekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju

Gwiazda podkreśliła, że odwołanie jej występów jest dla niej absolutnie zrozumiałe, jednak brak potrzebnych leków jest dla niej rzeczą niepojętą. Aktorka znana z serialu "Świat według Kiepskich" stara się jednak znaleźć plusy całej sytuacji, jaką wywołał koronawirus. Przyznała, że zapewne wszyscy Polacy po pandemii będą mieli wyrobiony nawyk prawidłowego mycia dłoni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus zniknie wraz z ociepleniem? Pierwsze wyniki badań
  2. Apokaliptyczna prognoza wirusologów ws. futbolu. Lekarze ocenili, kiedy sytuacja wróci do normy
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Krzysztof Krawczyk pogrążył się w smutku. Informacja o śmierci była zupełnie niespodziewana
  5. Pokazała, jak wygląda test na koronawirusa. Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

Źródło: WP Teleshow

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News