Wyciekły kulisy ślubu Mariolki ze "Świata według Kiepskich". Mamy nagranie

Wyciekły kulisy ślubu Mariolki ze "Świata według Kiepskich". Mamy nagranie Źródło: YouTube / ATM Grupa

"Świat według Kiepskich" towarzyszy nam od wielu lat. Serial komediowy bawił nas przygodami specyficznej rodziny Kiepskich. Ostatnio głośno zrobiło się na temat Mariolki. Powodem był jej ślub.

"Świat według Kiepskich" to serial, który można uznać za prawdziwego weterana telewizji. Mimo tak długiego czasu emisji nadal cieszy się on dużą popularnością. Niektórzy określają przygody tej rodziny jako kultowe. Nie da się ukryć, ze bohaterowie serialu, nie mogą narzekać na nudę. Tym razem powody do świętowania dał ślub Mariolki. 

Polacy pokochali "Świat według Kiepskich" 

"Świat według Kiepskich" towarzyszy nam od 1999 roku. Zapewnia mu to podium w kategorii najdłużej emitowanych seriali w Polsce. Akcja serialu rozgrywa się w jednej kamienicy i w głównej mierze obraca się wokół losów tytułowej rodziny Kiepskich. Serial w satyryczny sposób, przy użyciu prostej formy humoru, piętnuje lenistwo, pijaństwo i egoizm. Jednak bohaterowie oprócz wad bez wątpienia mają też swój urok. Przyczynia się do tego duża dawka humoru i naturalizm w grze aktorów. Kilka postaci z pewnością wpisało się na stałe w polską popkulturę.

Zaczynając od samego ojca rodziny, Ferdynanda Kiepskiego, który od lat poszukuje pracy zgodnej z jego "wykształceniem" i popija Mocnego Fulla. Postać wykreowana przez Andrzeja Grabowskiego tak mocno zapisała się w pamięci widzów, że aktor chyba już zawsze będzie kojarzony głównie z tą rolą. Nie można oczywiście zapomnieć o innych bohaterach występujących w serialu "Świat według Kiepskich".

Obok samej rodziny na korytarzu kamienicy możemy spotkać Arnolda Boczka oraz małżeństwo Paździochów. Miliony widzów śmiało się do rozpuku z perypetii bohaterów. Ostatnio pojawiły się pogłoski dotyczące śluby Mariolki. Okazały się prawdziwe. 

 DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mariolka na ślubnym kobiercu. Mamy nagranie

Jedną z głównych postaci, która urozmaica "Świat według Kiepskich" jest bez wątpienia Mariolka Kiepska. Jedna z pociech Ferdynanda i Heleny była początkowo karykaturą typowej polskiej nastolatki. Miłośniczka dyskotek i nocnych eskapad to niezwykle radosna dziewczyna, która w momentach kryzysowych zawsze stawała po stronie swojej rodziny. Mariolka już od dawna nie jest nastolatką i przyszedł w jej życiu czas, by stanąć na ślubnym kobiercu.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają oficjalne SMS-y z ostrzeżeniem. Sytuacja pogarsza się z każdą godziną
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Wybrankiem jej serca okazał się Kopernik, który od jakiegoś czasu ubiegał się u względy Mariolki. Miłości postanowił pomóc ojciec panny młodej, Ferdynand Kiepski. Stwierdził, że jego córka nie będzie robiła się już coraz młodsza i warto działać tu i teraz. Dzięki niemu ślub został przyśpieszony. Nie obyło się rzecz jasna bez kłopotów jednak, jak pokazuje nagranie, parze się udało.

Najważniejsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Rodzice usłyszeli w nocy dziwne hałasy i zainstalowali ukrytą kamerę. Gdy zobaczyli nagranie, zamarli
  4. Polacy pogrążeni w żałobie modlą się za jej duszę. Umarła córka, Norbi walczył o jej życie
  5. Grażyna Torbicka z mężem właśnie przekazali radosną nowinę. W końcu im się udało
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News