Halinka ze Świata według Kiepskich przekazała smutną wiadomość. Polsat nie będzie już więcej nagrywał odcinków ukochanego sitcomu Polaków?

Halinka ze Świata według Kiepskich przekazała smutną wiadomość. Polsat nie będzie już więcej nagrywał odcinków ukochanego sitcomu Polaków? Źródło: screen "Świat według Kiepskich" IplaTV

"Świat według Kiepskich" miał zaskoczyć widzów swoją nową odsłoną, na początku roku w mediach pojawiły się informacje o rozpoczęciu prac nad nową serią uwielbianego przez polaków serialu. Teraz jedna z gwiazd sitcomu przekazała fanom smutną wiadomość. Tego nikt się nie spodziewał.

"Świat według Kiepskich" od lat bawi widzów Polsatu do łez. Uwielbiany przez Polaków serial miał doczekać się kolejnego sezonu, na początku roku pojawiły się informacje o rozpoczęciu prac nad nową odsłoną sitcomu. Niedawno Marzena Kipiel-Sztuka udzieliła wywiadu, w którym przekazała fanom smutne wiadomości.

"Świat według Kiepskich" prawdopodobnie zniknie z anteny Polsatu

Świetne wiadomości dla fanów serialu "Świat według Kiepskich" pojawiły się w mediach pod koniec stycznia tego roku. Sebastian Stankiewicz zdradził na swoim Instagramie, że pracuje na planie we Wrocławiu, gdzie trwały zdjęcia do nowego sezonu popularnego sitcomu. Hit stacji Polsat miał zaskoczyć fanów nową odsłoną oraz zmianami w ekipie i obsadzie serialu. Wielbiciele już nie mogli się doczekać efektów tych zapowiedzi.

Okazuje się jednak, że "Świat według Kiepskich" może na dobre zniknąć z ramówki stacji Polsat. Smutne wieści dla fanów serialu przekazała w rozmowie z dziennikarzami Faktu Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka Kiepska.

Aktorka "Świata według Kiepskich" przekazała smutne informacje fanom serialu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że prace na planie we Wrocławiu przerwano z powodu pandemii koronawirusa i choć większość innych produkcji już wznowiła nagrania, aktorzy "Świata według Kiepskich" nie dostali jeszcze żadnej informacji o dalszych losach serialu.

- Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra - wyznała aktorka w rozmowie z tabloidem.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski nie pozostawił wątpliwości. Wróci bezwzględny nakaz

2. Ważne informacje dla wszystkich pacjentów. Dotyczą recept i skierowań na badania

Jak wynika z ustaleń dziennikarzy Faktu, żaden z aktorów "Świata według Kiepskich" nie dostał scenariuszy oraz informacji o zaproszeniu na plan. Producenci serialu unikają również odpowiedzi na pytanie o termin wznowienia pracy nad uwielbianym sitcomem. Fani są załamani, bardzo liczyli na kolejne przygody swoich ulubionych bohaterów. Stacja Polsat do tej pory nie wydała oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rafał zamówił na wakacjach w Juracie obiad. Cena na paragonie za placki ziemniaczane poraża
  2. Anna Lewandowska podzieliła się swoją kuchenną tajemnicą na wspaniały obiad. Jej kotleciki podbiją wasze podniebienie
  3. Niebywałe, turyści publikują kolejne paragony znad morza. Podobnych kwot nikt się nie spodziewał
  4. Katastrofalne zniszczenia, w jednym rejonie najwyższy możliwy stan zagrożenia. Żywioł nie miał litości dla Polaków
  5. Rodzice wyszli na imprezę i zamknęli bliźnięta w odosobnieniu. Niedługo potem dostali najgorszą wiadomość
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News