Gwiazda "Świata według Kiepskich" przekazała bardzo niepokojące informacje. Ciężko jej ukryć smutek

Gwiazda "Świata według Kiepskich" przekazała bardzo niepokojące informacje. Ciężko jej ukryć smutek Źródło: Facebook Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich" emitowany jest na antenie Polsatu od ponad dwudziestu jeden lat. Telewidzowie mieli okazję oglądać 33 serie ukochanego serialu, na które składało się ponad 560 odcinków. Fabuła produkcji piętnuje różne wady oraz stereotypowy model życia polskiej rodziny. Nie ma osoby, która nie znałaby charakterystycznych postaci Ferdynanda i Halinki Kiepskich.

"Świat według Kiepskich", mimo upływu wielu lat od premiery, nadal cieszy się bardzo dużą oglądalnością. W zeszłym roku przed telewizorami regularnie zasiadało ponad milion Polaków. Wiele osób nie może wyobrazić sobie ramówki Polsatu bez tej pozycji. Niestety, Marzena Kipiel-Sztuka przekazała ostatnio bardzo niepokojące informacje. Fanom ciężko będzie ukryć smutek. Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. Wieści nie pozostawiają złudzeń.

"Świat według Kiepskich": Niepokojące informacje

Marzena Kipiel-Sztuka, dla której rola Halinki Kiepskiej była jednym z najbardziej znaczących momentów kariery, w rozmowie z "Faktem" podzieliła się przykrymi informacjami na temat przyszłości uwielbianego serialu. Okazuje się, że w tym momencie nie trwają zdjęcia do nowych odcinków. Aktorzy nie otrzymali żadnych informacji na temat tego, kiedy spotkają się na planie "Świata według Kiepskich". Według Marzeny Kipiel-Sztuki, prace nad serialem już nie ruszą. Fani muszą przygotować się na pożegnanie z produkcją.

- Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra - wyznała aktorka w rozmowie z "Faktem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wszystko wskazuje na to, że to, co dobre, zawsze kiedyś się kończy. Odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej może mieć rację. Oznacza to, że po 21 latach seansów, już nigdy nie zobaczymy ulubionych postaci w nowych odsłonach serialu. Niektórzy telewidzowie mają jednak nadzieję. To nie pierwsza informacja o zakończeniu emisji serialu. Jak dotąd, za każdym razem produkcja rozpoczynała zdjęcia nawet po kilkunastu miesiącach przerwy. Pozostaje wierzyć, że tak będzie także i tym razem.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki strajk w Warszawie, ludzie wyszli na ulice. Wstrząsające sceny w stolicy

2. Kiedy dzieci wrócą do szkoły? Ujawniono "plan B", który nie spodoba się wielu rodzicom

Kultowy serial miał swoją premierę na antenie Polsatu 16 marca 1999 roku. Każdy z licznych odcinków przyciągał przed telewizory pokolenia polskich telewidzów. Nie ma osoby, która nie kojarzyłaby postaci Ferdynanda i Halinki Kiepskich oraz ich dzieci - Mariolki i Waldusia, a także sąsiadów z kamienicy - Mariana i Heleny Paździochów, Arnolda Boczka, Rozalii Kiepskiej, a także dowcipnego listonosza Edzia. Również piosenka wykonywana przez zespół Big Cyc stała się utworem rozpoznawalnym w całym kraju. Żałujecie, że prawdopodobnie to już koniec produkcji?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  2. Krzysztof Piątek w końcu odnalazł formę. Nieprawdopodobne zagranie. Polak wielkim bohaterem Berlina (WIDEO)
  3. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przekazała bardzo niepokojące informacje. Ciężko jej ukryć smutek
  4. W trakcie ślubu nagle drzwi kościoła otworzyły się. Panna młoda zobaczyła, co się dzieje i zaczęła płakać, wszystko się nagrało
  5. Miało nigdy się nie wydać. Maryla Rodowicz biegała nago po hotelu, powód zwala z nóg
  6. Lepiej nie spożywaj popularnych produktów z listy. GIS wycofał wszystkie z nich, mogą być bardzo groźne dla zdrowia

 

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News