Pokochaliśmy go w "Świecie według Kiepskich". Okazuje się, że 58-letni gwiazdor mieszka z mamą i kotem

Pokochaliśmy go w "Świecie według Kiepskich". Okazuje się, że 58-letni gwiazdor mieszka z mamą i kotem Źródło: Screen/IPLA

Aktor serialu Świat według Kiepskich ma 58 lat i w dalszym ciągu mieszka z mamą i kotem. Wszyscy fani polsatowskiego hitu pamiętają jego śmiech i znakomicie odegrane role. Gwiazdor opowiedział w wywiadzie, dlaczego w dalszym ciągu nie ułożył sobie życia prywatnego.

Gwiazdor serialu Świat według Kiepskich jest uwielbiany przez wszystkich fanów polsatowskiego hitu. Chociaż jest świetnym aktorem i jego kariera zawodowa potoczyła się znakomicie, to jednak w jego życiu prywatnym nie jest już tak kolorow. Mężczyzna w wieku 58 lat mieszka nadal z mamą i kotem. Niedawno opowiedział o szczegółach swoich osobistych problemów. 

Aktor serialu Świat według Kiepskich nie ma szczęścia do kobiet

Mariusz Czajka to bez wątpienia aktor stworzony do ról komediowych. Jego kariera zawodowa daje mu wiele przyjemności i satysfakcji, a on sam cieszy się, że może dawać radość swoim widzom. Jednak jego życie prywatnie nie potoczyło się tak, jakby chciał tego Czajka. Aktor w rozmowie z Super Expressem przyznał, że nie udają mu się związki z kobietami. 

- No nie mam szczęścia do kobiet, ale przynajmniej córki mam wspaniałe i bardzo je kocham. Ciągle mam nadzieję, że jeszcze nie będę sam, że spotkam kobietę do tańca i do różańca, ale nic na siłę - powiedział w rozmowie z Super Expressem Mariusz Czajka. 

Aktor ma na swoim koncie dwa związki, z których narodziły się jego dzieci. Razem z tancerką Beatą Tryburą Czajka doczekał się córki, 25-letniej Weroniki, a z makijażystką Klaudią Wańkowicz ma 18-letnią Inez.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor opiekuje się chorą matką

Na ten moment najważniejszą kobietą w życiu Mariusza Czajki jest jego mamą, Krystyna. 80-letnia staruszka ma osteoporozę i jest bardzo schorowana. Ciężko jest się jej poruszać, a ponadto zmaga się z chorobą parkinsona. 

- Nie mogła mieszkać sama, więc zostawiłem mój dom w Mszczonowie pod Warszawą, wziąłem kota pod pachę i przeniosłem się do 40 metrów na 8 pietrze w bloku - powiedział aktor w rozmowie z Super Expressem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

Mariusz Czajka troskliwie opiekuje się swoją schorowaną mamą. Aktor codziennie staje się pielęgniarką, gosposią i kucharką w jednym, jednak jest szczęśliwy, że może chociaż w taki sposób odwdzięczyć się swojej mamie za trud włożony w jego wychowanie. Gwiazdor Polsatu jest jedynakiem, a jego ojciec zmarł, gdy on miał 9 lat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Córka zamontowała ukrytą kamerę w pokoju swojej 94-letniej matki. To, co zobaczyła zmroziło jej krew w żyłach
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas zdołuje wielu
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

źródło: Super Express

Następny artykuł