Żona Waldusia z "Kiepskich" przerwała milczenie. Jak on mógł zrobić to własnej córce?

Żona Waldusia z "Kiepskich" przerwała milczenie. Jak on mógł zrobić to własnej córce? Źródło: youtube/iplaTV

Znany z roli w serialu "Świat według Kiepskich" aktor ma nienajlepsze relację z żoną. Para jest w trakcie sprawy rozwodowej, pojawił się też spory problem z alimentami na córkę.

Walduś z serialu "Świat według Kiepskich", czyli Bartosz Żukowski, sądzi się z żoną o prawa do opieki nad ich córką. Mimo że sprawa ciągnie się już od 4 lat, sąd niczego nie rozstrzygnął. Teraz była partnerka aktora, 46-letnia Ewa Coll, przerwała milczenie i wyznała, co robi jej (już niedługo były) mąż.

Znany z "Świat według Kiepskich" autor ma wyjątkowo długą sprawę rozwodową

9-letnia córka Ewy Coll i Bartosza niewątpliwie będzie miała trudne dzieciństwo. Małżeństwo ich rodziców się rozpadło, a nie wygląda na to, aby były szansę na pogodzenie zwaśnionych stron. Jednak najnowsze informacje mogą być decydujące w trwającej sprawie o prawa do opieki, bo według Ewy Coll, Bartosz Żukowski nie popisał się odpowiedzialnością. Ciężko uwierzyć, że zrobił to własnej córce. 

- Ja tułam się z córką po wynajmowanych mieszkaniach, a on zajmuje stumetrowy apartament kupiony za pieniądze moich rodziców w pięknej dzielnicy Warszawy. I nie płaci ani złotówki za ogrzewanie i wodę. A eksmitować może go tylko sąd - opowiadała w wywiadzie, zrozpaczona 46-latka.  

Trudno uwierzyć co gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" zrobiła swojej córce

Ponadto aktor ma nie płacić rachunków, które idą na konto jego żony. To jednak nie jest rzekomo jego największym występkiem. Ewa Coll zarzuca, że Bartosz Żukowski poważnie zaniedbał swoją córkę. Okazało się, że początkowo zadeklarował opłacanie jej szkoły prywatnej oraz fundowanie jej "atrakcji". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mam też wezwanie do zapłaty kilkunastu tysięcy złotych z prywatnej szkoły córki, bo okazało się, że mąż od kilku miesięcy nie płaci czesnego, choć zobowiązał się do tego w sądzie. Spłacam też za niego samochód. Podsumowując, mam już ponad osiemdziesiąt tysięcy złotych do zapłaty za Bartosza, a on śmieje mi się w twarz - wyznała żona aktora wcielającego się w Waldusia ze "Świata według Kiepskich"

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

Ponadto Bartosz Żukowski miał nie płacić alimentów. Trafił za to przed oblicze sądu, ale wybronił się tym, że opłacał szkołę prywatną oraz wspomniane "atrakcje". Sąd wiec sprawę umorzył, twierdząc, że jest niska szkodliwość społeczna czynu. Problem w tym, że jakiś czas potem aktor miał zacząć uchylać się od płacenia czesnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak
  4. Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje
  6. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto Advertisement

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News