Andrzej Grabowski nabijał się z Jarosława Kaczyńskiego. Teraz niszczą mu życie

Andrzej Grabowski nabijał się z Jarosława Kaczyńskiego. Teraz niszczą mu życie Źródło: screenshot TVN/Kuba Wojewódzki

"Świat według Kiepskich" to program odpowiedzialny za ogromną popularność Andrzeja Grabowskiego. Teraz aktor wziął udział w kolejnym filmie Patryka Vegi, którego fabuła ma się opierać na polskiej scenie politycznej. Grabowski wcielił się w rolę Prezesa, która do złudzenia przypomina Jarosława Kaczyńskiego. Z tego tytułu spotykają go teraz niemiłe rzeczy.

"Świat według Kiepskich" to serial uwielbiany przez miliony Polaków. To właśnie z rolą Ferdynanda Kiepskiego, w produkcji Polsatu głównie kojarzony jest Andrzej Grabowski. Teraz wygląda na to, że aktor ma poważne kłopoty. Związane jest to z jego udziałem w najnowszym filmie Patryka Vegi "Polityka", który nie miał jeszcze swojej premiery, a już jest w centrum skandalu na krajowym rynku filmowym. 

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" ma kłopoty 

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" wcielił się w postać Prezesa wzorowaną na Jarosławie Kaczyńskim w najnowszym filmie Patryka Vegi "Polityka", który inspirowany jest polską sceną polityczną. Ta rola z pewnością przyniesie aktorowi jeszcze większą popularność, ale również może wiązać się z pewnymi kłopotami. 

Prezesowi PiS ewidentnie nie spodobał się pomysł kręcenia tego filmu. Decyzja o wzięciu udziału w tej produkcji może poważnie zaszkodzić karierze Andrzeja Grabowskiego. Już pojawiły się niepokojące sygnały na ten temat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ryzykowna decyzja Grabowskiego

Wokół nowego filmu Patryka Vegi już pojawiła się burzliwa dyskusja ze względu na tematykę, którą porusza. Reżyser znany jest z tego, że nie chodzi na kompromisy i lubi szokować swoich widzów. "Polityka" ma być kolejnym wielkim sukcesem tego twórcy. Decyzja o wzięciu udziału w tym przedsięwzięciu może jednak odbić się echem na karierach aktorów wcielających się w postacie znanych polityków. Andrzej Grabowski, który zagrał Jarosław Kaczyńskiego, już przed premierą filmu spotyka się z ostracyzmem społecznym. 

- Zajmuję się też stand-upem. I kilka dni temu odebrałem telefon, że zaplanowany występ odwołano, bo miało na niego przyjść kilku ważnych dla organizatorów ludzi, którzy nie przyszliby, gdybym ja wystąpił. Więc ze mnie zrezygnowano - opowiedział o całej sprawie aktor.

Wyjawił również, że w żaden sposób nie zamierzał ośmieszać prezesa i że jego kreacja aktorska nie jest groteskowa. Zapowiedział Vedze, że jeżeli chce zrobić z tego filmu kabaret, to on nie chce brać w tym udziału. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  8. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu